Firma 4KEEPERS partnerem Stadionu Śląskiego!

Firma 4KEEPERS – producent i dystrybutor artykułów piłkarskich specjalizująca się w dziedzinie artykułów bramkarskich, została oficjalnym partnerem Klubu Sportowego „Stadion Śląski”. Dzięki współpracy każdy z trenujących w naszej szkółce golkiperów otrzymał zestaw sprzętu najwyższej jakości!

Na bramkarzy Stadionu Śląskiego przed świętami Bożego Narodzenia czekały miłe niespodzianki. Każdy z nich otrzymał pełny zestaw sprzętu niezbędnego do treningu: dwie pary najwyższej jakości dedykowanych rękawic, saszetki do przechowywania sprzętu, płyn do jego pielęgnacji oraz ocieplacze i worek na buty piłkarskie. Co więcej, raz na trzy miesiące spośród golkiperów trenerzy Stadionu wybiorą najlepszego, a 4KEEPERS w ramach nagrody przygotuje dla niego parę rękawic najnowszego modelu. W sprzęt wyposażeni zostali również trenerzy szkolący golkiperów. – Dochodziły do nas znakomite opinie na temat Akademii Stadionu Śląskiego. Wiemy, że szkolą tu bardzo dobrych, przyszłościowych bramkarzy i w to nam graj! Nasza firma jest otwarta na współpracę z najlepszymi, z pewnością obie strony odniosą dzięki niej korzyść. Będziemy dostarczać Stadionowi produkty najwyższej jakości po to, by pomóc golkiperom w rozwoju ich talentów – mówi Piotr Skiba, założyciel marki 4KEEPERS.

Firma 4KEEPERS powstałą w 2009 roku. Założył ją Piotr Skiba, polski bramkarz grający wówczas w ligach angielskich. Po niespełna 10 latach istnienia marka stała się jedną z wiodących na polskim rynku, a jej produktów poza polską czołówką używają również golkiperzy wielu lig europejskich. – Pomysł narodził się na Wyspach, a wszystko zaczęło się w 2009 roku. Najpierw byliśmy przedstawicielami jednej z rozpoznawalnych, angielskich firm. Po 5 latach postanowiłem utworzyć własną markę rękawic. Dziś poza nimi produkujemy akcesoria i odzież bramkarską, a kilka dni temu na rynku zadebiutowała również nasza odzież termoaktywna. Naszym priorytetem jest jakość i komfort użytkowania. Te artykuły mają się bronić same, podpisuję się pod nimi obiema rękoma. Pewnie dlatego znaleźliśmy się dziś na tym poziomie i wciąż się rozwijamy – przedstawia firmę 4KEEPERS Piotr Skiba.

Jak tworzy się rękawice bramkarskie najwyższej jakości? – To długofalowy proces. Najpierw maluję szkice koncepcyjne, później dobieram półprodukty. Z fabryki otrzymujemy różnego rodzaju materiały, które testujemy. Ich jakość na bieżąco sprawdzają również współpracujący z nami bramkarze polskiej Ekstraklasy. Bazując na sugestiach naszych ambasadorów Arkadiusza Malarza, Kuby Słowika i innych, oraz naszych własnych doświadczeniach i znajomości rynku kreujemy nowe produkty. Chcemy przygotowywać produkt idealnie dopasowany do potrzeb golkipera. Bazując głównie na niemieckich materiałach i naturalnym lateksie jesteśmy spokojni o jakość naszych produktów. Rękawica jest wytrzymała i komfortowa. Piłka klei się do niej nawet w ekstremalnych warunkach – opisuje produkty 4KEEPERS Piotr Skiba.

– Czujemy się wyróżnieni, bo jako jedni z naprawdę nielicznych zostaliśmy obdarzeni zaufaniem przez tak uznaną markę, jaką jest 4KEEPERS. Markę wybieraną przez bramkarzy tak uznanych zespołów jak Legia Warszawa, Widzew Łódź, Śląsk Wrocław, Zagłębie Lubin, Pogoń Szczecin i Górnik Zabrze. Bramkarze, którzy są wychowankami Stadionu Śląskiego regularnie trafiają na szczebel centralny krajowych rozgrywek, a efekt pracy naszych trenerów z ich podopiecznymi są widoczne gołym okiem. Teraz możemy wyróżnić adeptów naszej akademii i docenić ich talent oraz pracę wkładaną w codzienny trening. Młodzież była zachwycona produktami, jakie otrzymała od firmy 4KEEPERS – mówi Andrzej Miłkowski, prezes Stadionu Śląskiego Chorzów.