Apel K.S. Stadionu Śląskiego Chorzów

Drodzy Rodzice!

W ostatnich dniach każdy z nas mierzy się z trudną sytuacją, spowodowaną walką z epidemią koronawirusa. To walka trudna, bo przeciwnik nie jest dla nas widoczny, za to wyjątkowo uparty i niebezpieczny.

W okresie zarządzonej przez rząd kwarantanny raz jeszcze apelujemy, by Wasze dzieci stosowały się do zaleceń Ministerstwa Zdrowia. Namawiajmy i pilnujmy, by młodzież w czasie izolacji z konsekwencją wywiązywała się z obowiązków szkolnych, dbała o swoją formę fizyczną, ale też wykorzystała ten okres na naukę społecznej odpowiedzialności. Za siebie, rodzinę i bliskich, sąsiadów i współobywateli.

Nasi trenerzy mimo nieplanowanej i niezawinionej przez nas przerwy w treningach systematycznie dostarczają i będą dostarczać zawodnikom harmonogramy indywidualnych zajęć. Zależy nam, by nasi młodzi piłkarze uzupełniali wiedzę z zakresu teorii oraz taktyki i zachowali formę tak, by być gotowymi do powrotu na boisko.

Dlatego zwracamy się również apelem o opłacanie klubowych składek. Dla nas, podobnie jak dla Waszych dzieci, brak wspólnych treningów jest trudny i smutny. Nasi trenerzy starają się jednak wykorzystać ten czas, przygotowując plany zajęć indywidualnych, analizując dotychczasowe postępy i mecze, dbając przy tym o doskonalenie się w swoim zawodzie.

Rozumiemy, że część z Was zastanawia się, czy opłacać składki klubowe w okresie, gdy my nie jesteśmy w stanie prowadzić szkolenia zgodnie z założonym wcześniej planem. Bez Waszego wsparcia trudna sytuacja z dnia na dzień może się jednak odbić na funkcjonowaniu całego naszego klubu.

Klub Sportowy Stadion Śląski Chorzów to nasza duża rodzina. Pod znakiem zielonej „eSki” robiliśmy i będziemy robić wszystko, by wychować świetnych sportowców i dobrych ludzi. Wrócimy, znowu będziemy dla Was, z jeszcze większą PASJĄ DO SUKCESU pracując na rzecz wszystkich młodych graczy, których powierzacie pod naszą opiekę.

Klub Sportowy „Stadion Śląski” Chorzów