Treningi zgodnie z zasadami bezpieczeństwa

Już za kilka dni wracamy do treningów. Najważniejsze, aby powrót był zgodny z wszystkimi wytycznymi Władz państwowych odnośnie bezpieczeństwa .Zdrowie naszych zawodników jest dla nas na pierwszym miejscu.

Poniżej przedstawiamy czynności, które musimy wykonać, aby jak najlepiej przygotować się do wznowienia zajęć od poniedziałku.

  1. Przedstawiamy Państwu – Regulamin (kliknij, aby pobrać) – bez zapoznania się z jego treścią nie ma możliwości udziału w zajęciach.

  2. Aby przystąpić do zajęć, rodzice/opiekunowie prawni zobowiązani są do podpisania Oświadczenia zawodnika (kliknij, aby pobrać) wyrażając zgodę na udział w zajęciach. Podpisane oświadczenia powinny zostać dostarczone i oddane trenerowi podczas pierwszego treningu.
  3. Dodatkowo, aby ułatwić oraz upłynnić procedurę treningową stworzyliśmy dla państwa Zasady bezpiecznego poruszania się na obiektach sportowych (kliknij, aby pobrać) przy ul .Harcerskiej 2.
  4. Treningi na obiektach sportowych przy ul .Katowickiej 10 odbywają się zgodnie z Regulaminem (kliknij, aby pobrać) zarządcy obiektu
  5. Uwzględniając harmonogram treningów, trenerzy poszczególnych roczników stworzą grupy, składające się z 6 zawodników i poinformują o godzinach zajęć.