Rocznik 2009: Młodzicy kończą jesień zwycięstwami

Drużyny młodzików z rocznika 2009 zakończyły jesienne zmagania w ligach okręgowych. Podopieczni trenera Mariusza Adamczyka na pożegnanie roku ogrywali rówieśników z Gwiazdy Ruda Śląska  i UKS-u Ruchu Chorzów.

W meczu IV ligi „Zieloni” zmierzyli się ze zwycięzcą całych rozgrywek, Gwiazdą Ruda Śląska. – Pierwsze 10 minut było nerwowe w naszym wykonaniu. Pozostała część pierwszej połowy to nasza przewaga w utrzymaniu piłki jak i tworzeniu sytuacji bramkowych. Jedną z nich Igor Hajczuk zamienił na gola. Druga połowa to kontynuacja naszej dobrej gry. Swoją wyższość w tym meczu udało nam się udokumentować jeszcze jedną bramką z rzutu wolnego po pięknym strzale z dystansu Oskara Tomeckiego – relacjonuje trener Mariusz Adamczyk. Jego zawodnicy uplasowali się na trzeciej pozycji, która nie dała awansu na szczebel wojewódzki. – Pozostaje nam dalej ciężko pracować i rozwijać naszych zawodników – mówi szkoleniowiec naszych 11-latków.

Zobacz protokół z meczu Stow. Rekr. – Sport. GWIAZDA – KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW

W spotkaniu VI ligi Stadion w derbowym starciu ograł „Niebieskich” z UKS-u Ruchu Chorzów. – Od pierwszego do ostatniego gwizdka sędziego dominowaliśmy w tym spotkaniu. Udokumentowaliśmy to dziesięcioma bramkami, przewagą w utrzymywaniu się przy piłce oraz wieloma sytuacjami bramkowymi – opowiada trener Adamczyk. – Tym sposobem kończymy zmagania ligowe na 3 pozycji i zaczynamy okres w którym będziemy grali mecze sparingowe oraz turnieje, tak aby dalej rozwijać naszych zawodników – zapowiada opiekun „Zielonych”.

Zobacz protokół z meczu KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW – UKS RUCH CHORZÓW