TRÓJKA ZIELONYCH W REPREZENTACJI ŚLĄSKIEGO ZPN U13!

Miło nam poinformować o wyróżnieniu trzech zawodników KS Stadion Śląski z rocznika 2010. Antoni Konior, Błażej Piekło oraz Maks Klekot otrzymali powołanie do reprezentacji Śląskiego Związku Piłki Nożnej U13 na konsultację, która odbędzie się we wtorek, 21 lutego.

– Cieszymy się, że po raz kolejny nasi chłopcy wezmą udział w konsultacjach kadry województwa śląskiego. W pełni na to zasłużyli. Mam nadzieję, że pokażą swoją wartość i pójdą za tym powołania na mecze międzywojewódzkie. Liczę również na to, że dzięki takim wyróżnieniom zarażą pozytywnym nastawieniem i zaangażowaniem do pracy chłopaków w naszej drużynie – mówi Piotr Bryk, trener rocznika 2010 w KS Stadion Śląski.

Nasi zawodnicy będą mogli zaprezentować się w miejscu, które dobrze znają. Konsultację zaplanowano bowiem w Chorzowie, na Stadionie Śląskim (w godzinach 14.00-15.30).
Dodajmy, że na liście powołanych na konsultację znalazło się 28 piłkarzy. Nasz klub jest jednym z najliczniej reprezentowanych, obok Rakowa Częstochowa (4 powołanych), Górnika Zabrze (4) i Rekordu Bielsko-Biała (3).