UBEZPIECZENIE NA SEZON 2023/2024

Szanowni Państwo,

Z Sebastian Radek Ubezpieczenia już piąty rok gramy razem i zapewniamy opiekę ubezpieczeniową młodych piłkarzy!
W tym okresie wystąpiło ponad 160 urazów, średnio 32 na rok, co jasno pokazuje, że kontuzje wśród młodych piłkarzy nie są niestety rzadkością. Natomiast wypłata świadczenia z tytułu uszczerbku na zdrowiu oraz refundacja kosztów leczenia, rehabilitacji oraz operacji w wielu przypadkach umożliwiły szybki powrót do zdrowia i treningów.

Jak wygląda nasza współpraca? 

Rodzic poprzez stronę internetową www.radekubezpieczenia.pl (w prawym górnym rogu klikamy „Kup NNW szkolne online”) będzie mógł samodzielnie wybrać zakres ubezpieczenia i składkę, które najbardziej odpowiadają jego oczekiwaniom, preferencjom i potrzebom. Co ważne, w ramach jednej polisy może ubezpieczyć również swoje pozostałe dzieci.
Ubezpieczenie obowiązuje w każdej sytuacji życiowej, 24 h/7. Obejmuje przede wszystkim wyczynowe uprawianie sportu, czyli chroni zawodnika w klubie, ale również w szkole jak i poza nią (życie prywatne, wakacje, wyjazdy, wycieczki itd.)

Po zakupie polisa zostanie przygotowana w formie mobilnej oraz wysłana na e-mail, który został podany przy zawieraniu ubezpieczenia.

W razie wystąpienia urazu u dziecka, Rodzic otrzyma kompletne wskazówki dotyczące wymaganej dokumentacji medycznej oraz pomoc przy zgłoszeniu wniosku o wypłatę odszkodowania.

Jeżeli pojawią się pytania do ww. oferty to prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Pan Sebastian udzieli odpowiedzi na wszystkie pytania związane z ww. ofertą, omówi szczegółowo zakres ubezpieczenia oraz doradzi wybór odpowiedniego wariantu.
Zapraszam do kontaktu
730 298 777
sebastian.radek@mbmi.pl