Pracowity kwiecień Orliczek

Dziewczyny Stadionu Śląskiego z roczników 2012-14 mają za sobą pracowity kwiecień. „Zielone” kontynuowały zmagania w swoim pierwszym sezonie Śląskiej Ligi Orliczek.

– Rozegrałyśmy w ostatnim miesiącu trzy turnieje: w Gliwicach, Rybniku oraz w Chorzowie, gdzie byliśmy gospodarzem. Nasze zawodniczki mogły rywalizować z drużynami Piasta Gliwice, Bumerangu Ruda Śląska, Znicza Jankowice, MLKS-u Woźniki, GTW Gliwice oraz ROW-u Rybnik. Były to dla nas cenne lekcje, dzięki którym zdobyłyśmy kolejne, boiskowe doświadczenie – mówi Katarzyna Pyka, trener naszego zespołu.
Chorzowianki w maju mają zaplanowane kolejne, piłkarskie wydarzenia. – Zagramy w trzech turniejach, więc zapowiada się sporo kolejnych, sportowych emocji – zapowiada opiekunka „Zielonych”.
————–
K.S. Stadion Śląski Chorzów zaprasza wszystkie chętne dziewczyny z roczników 2013, 2014 i 2015 na treningi z „Zielonymi”. Na naszych zajęciach mile widziane są zarówno te, które chcą kontynuować swoją piłkarską przygodę jak i te, które pierwszy krok w futbolu chciałyby dopiero postawić.