nice

Aktualności

Rocznik 2004: Derby z Ruchem dla Stadionu!


Stadion Śląski Chorzów 2004, 02-10-2017

gallery1
11 latkowie Stadionu Śląskiego wygrali swój mecz z rówieśnikami z chorzowskiego Ruchu. W spotkaniu II Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy C2 podopieczni trenera Piotra Bryka zwyciężyli 2:1.

Jak to ujął jeden z rodziców: "odrobiliśmy zadanie domowe" po pierwszym spotkaniu z Ruchem. Uważam, że to było w pełni zasłużone zwycięstwo, jakość piłkarska była dziś po naszej stronie. Nasi chłopcy zawiesili dziś sobie poprzeczkę wysoko i zrobimy wszystko, żeby to był nasz pułap wyjściowy. W każdym kolejnym meczu chcemy grać co najmniej tak jak w tym. "Niebiescy" są dla nas niewygodnym przeciwnikiem, ponieważ są silniejsi i więksi od naszych zawodników, ale dziś piłka wygrała z warunkami fizycznymi. Powoli wracają do kadry wszyscy chorzy i kontuzjowani zawodnicy więc, rywalizacja na treningu będzie jeszcze większa. Brawo za sobotni mecz - chwalił podopiecznych trener Piotr Bryk.

Relacja z tego meczu wkrótce również w wersji filmowej

30 września 2017, Chorzów, 8 kolejka II Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy C2

Stadion Śląski Chorzów - Ruch Chorzów S.A. 2:1 (1:0)

Bramki: Kułaga, Duplaga

Stadion: Miarka, Puszczewicz, Mokwinski, Bańczyk Paweł, Wojt, Jaron, Duda, Wilczkiewicz, Kułaga, Duplaga, Bembenek oraz Majewski, Garbulowski, Klimczak, Varga, Wywioł.
Stadion.TVWięcej Filmów

Najnowesze filmy

Sponsor techniczny
Ogłoszenia

Patronat medialny
Partner
Facebook