nice

Aktualności

Remis w Sosnowcu. Juniorzy starsi wracają na właściwe tory


Stadion Śląski Chorzów 99, 03-10-2017

gallery1
Forma juniorów starszych rośnie. Po ubiegłotygodniowej wygranej z mocną drużyną Piasta Gliwice w miniony weekend podopieczni trenera Michała Pawlika wywieźli cenny punkt z terenu Zagłębia Sosnowiec.

- Po meczu z Piastem mieliśmy apetyt na kolejne 3 punkty. Z takim nastawieniem jechaliśmy do kolegów z Sosnowca. Graliśmy dobre spotkanie, może nieco słabsze niż z Gliwicami, ale większość czasu to my byliśmy przy piłce. Jednak remis 3:3 mimo statystyk okazał się dla nas ogromnym sukcesem. MVP spotkania został Filip Kotalczyk, który dał nam drugą i trzecią bramkę. Brawo dla zespołu za pokazanie charakteru i wywiezienie punktu z trudnego terenu. Przed nami tydzień z trzema spotkaniami - dwa niedzielne z Bytomiem i Górnikiem , a w środę odrabianie zaległej kolejki w Rybniku. Walczymy dalej, bo jest o co! Dziękuje drużynie za każdy mecz. Mimo problemów na początku sezonu drużyna wraca na odpowiednie tory! - komentuje z optymizmem trener naszych juniorów, Michał Pawlik.

3 października 2017, Sosnowiec, 8 kolejka I Wojewódzkiej Ligi Juniorów Starszych

Zagłębie Sosnowiec - Stadion Śląski Chorzów 3:3

Bramki: M. Tonia, Kotalczyk 2

Stadion: A. Tonia - Włodarczyk, Swiech, Wolff, Kuśmierczyk, Rostkowski, M. Tonia, Strycharz, Sobczyk, Żurek, Pytlik, Lipiec, Kotalczyk ,Wróblewski, Karwat, Piotrowski.

Stadion.TVWięcej Filmów

Najnowesze filmy

Sponsor techniczny
Ogłoszenia

Patronat medialny
Partner
Facebook