Aktualności

Rocznik 2008: Wielkie strzelanie z Rozwojem Katowice

Stadion Śląski Chorzów 2008, 13-10-2017

gallery1
Postrzelali sobie zawodnicy Stadionu Śląskiego i Rozwoju Katowice w meczu Ligi Orlików 2008. Górą okazali się piłkarze trenera Konrada Łuszcza, którzy zwyciężyli 8:6.

- Me
cz w początkowej fazie nie przypominał naszych dotychczasowych występów. Naprzeciw nas stanął dobrze poukładany przeciwnik, posiadający wiele indywidualności. Po pierwszych minutach przegrywaliśmy jedną bramką.Jak do tej pory to my zdobywaliśmy gole jako pierwsi, a tym razem było inaczej. Chłopcy musieli w ten mecz włożyć zdecydowanie więcej zaangażowania i serca. Wyrównali dość szybko, a do końca pierwszej połowy udało się wypracować kilka bramek przewagi. Druga połowa również stała na tym samym poziomie. Było dużo gry piłką, składnych akcji i pojedynków biegowych. Zawodnicy biegali dosłownie tam i z powrotem. Jestem z tego występu bardzo zadowolony, bo graliśmy z solidną drużyną a mimo to potrafiliśmy pokazać się z dobrej strony. Oby tak dalej - chwali podopiecznych trener Konrad Łuszcz.