nice

Aktualności

Firma Wojciecha Osyry nowym partnerem Stadionu Śląskiego


, 25-10-2017

gallery1
Firma "Profesjonalny Trening Piłkarski. Wojciech Osyra" została nowym partnerem naszego klubu. Dzięki umowie mecze Stadionu Śląskiego będą poddawane dodatkowej, precyzyjnej analizie.

- Jest mi niezmiernie miło nawiązać współprace ze Stadionem .Bardzo dziękuje za zaufanie i możliwość pracy dla Klubu w obszarze analiz meczowych. Jak poważnie klub traktuje rozwój piłkarza świadczy fakt, że dba o progres nie tylko w treningu ale i w rejestracji postępów swoich zawodników poprzez kompleksowe analizy meczów. Liczę, że nasza współpraca korzystnie wpłynie na postępy i rozwój piłkarzy ze Stadionu Śląskiego - powiedział po zawarciu umowy Wojciech Osyra, właściciel firmy i trener z licencją UEFA Pro.

Firma "Profesjonalny Trening Piłkarski. Wojciech Osyra" poza analizą meczów i jej opracowaniem w formie multimedialnej świadczy również usługi w obszarze treningu indywidualnego. Jej fachowcy na podstawie analiz konstruują zbilansowany trening skupiając się na kompensacji braków oraz doskonaleniu pozytywów w grze danego piłkarza. 
Stadion.TVWięcej Filmów

Najnowesze filmy

Sponsor techniczny

Patronat medialny
Partner
Facebook