Aktualności

Rocznik 2004: Stadion liderem po wygranej z "GieKSą"!

Stadion Śląski Chorzów 2004, 08-04-2018

gallery1
Drużyna trampkarzy młodszych Stadionu Śląskiego wygrała z rówieśnikami z GKS-u w Katowicach 1:0. Po trzech rozegranych spotkaniach podopieczni trenera Piotra Bryka są liderem tabeli, zachowując przy tym czyste konto po stronie straconych goli!

Mecz zaczął się dla nas bardzo dobrze, przez pierwsze 20 minut kontrolowaliśmy jego przebieg i udokumentowaliśmy to bramką na 1:0. Prowadzenie objęliśmy po pewnie wykonanym rzucie karnym. Później zeszło z nas powietrze i graliśmy słabo. Druga połowa to już mecz walki z obu stron i to dosłownie, sędzia co chwilę przerywał grę gwizdkiem i stworzyło się bardzo chaotyczne widowisko, w którym lepiej wyglądali gospodarze. Na szczęście udało się dowieźć korzystny rezultat do końca i mogliśmy cieszyć się z trzech punktów zdobytych na trudnym terenie. To już trzeci mecz z rzędu w którym nie tracimy bramki za sprawą dobrej gry bramkarza oraz linii obrony wraz z "szóstką". Brakowało dziś spokoju w momencie posiadania piłki, ale było widać drużynę która pójdzie za sobą w ogień - chwali podopiecznych trener Stadionu, Piotr Bryk.