nice

Aktualności

Rocznik 2008. Wiosna zainaugurowana zwycięstwami


Stadion Śląski Chorzów 2008, 12-04-2018

gallery1
Drużyna Stadionu Śląskiego z rocznika 2008 rozbiła na przywitanie ligowej wiosny rówieśników z Orlika Ruda Śląska. Podopieczni trenera Konrada Łuszcza wygrali z rudzianami 6:1. 

- To był nasz pierwszy mecz rundy rewanżowej. Mecz od pierwszych minut układał się po naszej myśli. Graliśmy swobodnie piłką, niektórych akcji mogłaby pozazdrościć niejedna drużyna. Chłopcy zrealizowali swoją pracę bardzo dobrze. Nie popadamy jednak w zachwyt bo czekają nas dużo cięższe mecze i to one pokażą na jakim poziomie jesteśmy - mówi trener naszych 10-latków, Konrad Łuszcz.

10 kwietnia 2018, Chorzów, Liga Orlików E1 - gr.1

Stadion Śląski Chorzów - Orlik Ruda Śląska 6:1

Stadion: Rus, Halemba, Kozłowski, Musialik, Karwel, Pytnia, Karwowski, Podobny, Grześka, Rydel, Wronowski.


W drugiej grupie Ligi Orlików nasz drużyna Stadionu strzeliła aż 14 goli. Zespół prowadzony przez trenera Michała Pawlika zwyciężył z rywalem z Katowic 14:2.

- Mecz obfitował w gole i ciekawe akcje. Dla większości naszych zawodników było to pierwsze spotkanie o punkty i każdy wypadł rewelacyjnie. Drużyna realizowała proste założenia co przełożyło się na dobry wynik. Mimo dwóch bramek zdobytych przez przeciwnika rywal niczym nas zaskoczył. Mobilizacja i zaangażowanie chłopaków stały na wysokim poziomie i każdy zagrał dobre spotkanie - chwalił 10-latków trener Michał Pawlik.

Bonito Murcki Katowice - Stadion Śląski Chorzów 2:14

Stadion: Madaj , Stera , Werens , Pastuszka , Biadun , Maciazek , Horwath , Kantor
Stadion.TVWięcej Filmów

Najnowesze filmy

Sponsor techniczny

Patronat medialny
Partner
Facebook