nice

Aktualności

Rocznik 2004: Stadion ciągle z kompletem punktów!


Stadion Śląski Chorzów 2004, 16-04-2018

gallery1
Znakomicie spisuje się drużyna Stadionu Śląskiego z rocznika 2004 u progu wiosennych zmagań w II Wojewódzkiej Lidze Trampkarzy. Po czterech kolejkach podopieczni trenera Piotra Bryka z kompletem punktów i bez straconej bramki są liderem tabeli. W piątek chorzowianie rozbili rówieśników ze Skry Częstochowa 5:0.

- Wynik idzie w świat, ale nie do końca oddaje to co wydarzyło się na boisku. Do przerwy Skra wyglądała lepiej i tylko fantastycznej interwencji Piotrka Miarki zawdzięczamy to, że schodziliśmy na przerwę wygrywając. Na szczęście po kapitalnej bramce na 2:0, która bardzo uspokoiła naszą grę zobaczyłem to czego wymagałem od chłopaków od początku spotkania. Ostatnie 20 minut to pełna dominacja z naszej strony, oczywiście zdarzyły się też błędy, na szczęście niewykorzystane przez rywali. W większości meczów w tym sezonie będziemy faworytami i chłopcy muszą ten ciężar udźwignąć pokazując lepszą grę - mówił po spotkaniu trener Bryk.

13 kwietnia 2018, Chorzów, 5 kolejka II Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy C2

Stadion Śląski Chorzów - Skra Częstochowa 5:0 (1:0)

Bramki: Lipniak 2, Jaron, Bańczyk, Kułaga

Stadion: Miarka, Bembenek, Bańczyk Paweł, Sowa, Bauszek, Wilczkiewicz, Kudlek, Lipniak, Jaron, Kułaga, Duplaga oraz Wywioł, Mokwiński, Kubisa, Duda, Garbulowski
Stadion.TVWięcej Filmów

Najnowesze filmy

Sponsor techniczny

Patronat medialny
Partner
Facebook