Rocznik 2004: Stadion gromi w Konopiskach KS Stadion Śląski

Aktualności

Rocznik 2004: Stadion gromi w Konopiskach

Stadion Śląski Chorzów 2004, 14-05-2018

gallery1
Trampkarze Stadionu Śląskiego z rocznika 2004 nie zwalniają tempa. Podopieczni trenera Piotra Bryka w weekend wygrali w Konopiskach z tamtejszym Lotem 5:0 i pozostają absolutnym liderem tabeli, mając już 6 punktów przewagi nad goniącymi Górnikiem Zabrze i GKS-em Katowice.

Biorąc pod uwagę, że gospodarze to czerwona latarnia ligi uważam, że mogliśmy w tym meczu zagrać lepiej. Plan Lotu na pierwszą połowę to bardzo nisko ustawiona cała drużyna i heroiczna walka o jak najmniejszy wymiar kary. Cierpliwie budowaliśmy każdą akcję i wyglądało to pozytywnie, sytuacji było sporo ale strzeliliśmy tylko dwie bramki. Po przerwie w grze Konopisk nastąpiła diametralna zmiana. Teraz rywale postawili  na ciągły, wysoki pressing na naszą drużynę. Mecz się otworzył i obie strony zaczęły tworzyć sytuacje bramkowe. My byliśmy jednak dużo skuteczniejsi choć jestem zdania, że niepotrzebnie dostosowaliśmy się chaotycznym stylem gry do rywala. Zrobiliśmy swoje i wracamy do Chorzowa z 3 punktami - komentował to spotkanie trener naszych 14-latków Piotr Bryk.