nice

Aktualności

Rocznik 2003: 3 punkty w Myszkowie


Stadion Śląski Chorzów 2003, 14-05-2018

gallery1
Trampkarze Stadionu Śląskiego z rocznika 2003 wygrali czwarte ligowe spotkanie tej wiosny. 15-latkowie prowadzeni przez trenera Sebastiana Świata ograli rówieśników z Myszkowa 2:0.

- Mecz poprzedziło zamieszanie z boiskiem i próba wystawienia nieuprawnionego (dużo starszego) zawodnika. Ostatecznie lądujemy na boisku bocznym i dzięki wzorowej postawie jednego z miejscowych kibiców próba trenera spełzła na niczym. Nasza drużyna podeszła do meczu bardzo skoncentrowana i po pierwszych minutach przewagi rywala sama zaczęła dominować. Pierwszą bramkę zdobył Dawid Lipniak po dobrym dośrodkowaniu z rzutu wolnego Oliwiera Dańko. Kilka minut później rzut rożny wykonywany przez Mateusza Wystopa na gola zamienił Patryk Milota. Przewaga Stadionu w poszczególnych elementach piłki nożnej w dalszej części spotkania nie podlegała dyskusji. Brakowało jedynie skuteczności, choć jej brak można usprawiedliwić stanem boiska. Szkoda niewykorzystanych sytuacji, ale należy pochwalić zawodników za kulturę gry, zaangażowanie i determinację w dążeniu do celu .Oby tak dalej - chwalił podopiecznych trener Sebastian Świat.

13 maja 2018, Myszków, 9 kolejka II Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy C1

MKS Myszków - Stadion Śląski Chorzów 0:2 (0:2)

Bramki: Lipniak, Milota

Stadion: Kołodziej Milota Bańczyk Malcharczyk Jędrzejak Skrzyński Dańko Zubrzycki Kotalczyk Lipniak Dobrowolski oraz Jaroń Olszewski Mazanek Czok.
Stadion.TVWięcej Filmów

Najnowesze filmy

Sponsor techniczny

Patronat medialny
Partner
Facebook