nice

Aktualności

Tomasz Klimas dołączył do sztabu Stadionu Śląskiego


, 08-06-2018

gallery1
Miło nam poinformować, że do kadry trenerskiej naszej akademii dołączył trener specjalizujący się w nauczaniu techniki piłkarskiej, Tomasz Klimas. Nowy szkoleniowiec będzie prowadził drużynę z rocznika 2005, a także zajęcia z techniki dla uczniów naszej szkoły.

Tomasz Klimas jest magistrem AWF w Katowicach oraz dyplomowanym trenerem UEFA A, oraz UEFA Futsal B. Jako piłkarz grał w barwach rudzkiego Grunwaldu, był młodzieżowym Wicemistrzem Polski w piłce halowej w barwach Gwiazdy, występował również w futsalowej Ekstraklasie. Jako trener doprowadził Gwiazdę do Mistrzostwa Polski w kategorii U18, awansował z seniorami do futsalowej elity, a następnie wywalczył z nią utrzymanie na najwyższym szczeblu. Ma za sobą staże u trenera Michał a Probierza oraz Hiszpana Sergi Angulo Lerriny. Szkolił się w Madrycie, Barcelonie, Reading i Mediolanie.

Z dużą przyjemnością dołączam do kadry trenerskiej Stadionu Śląskiego Chorzów. Do moich obowiązków należeć będzie prowadzenie rocznika 2005 i treningu technicznego.
Mam nadzieję, że swoją osobą przyczynię się do dużego rozwoju wszystkich zawodników. Do zobaczenia! - wita się z nowym klubem trener Klimas.
Stadion.TVWięcej Filmów

Najnowesze filmy

Nabory
Sponsor techniczny

Patronat medialny
Partner
Facebook