nice

Aktualności

Kacper Kołotyło zawodnikiem Odry Opole


Stadion Śląski Chorzów 2002, 01-08-2018

gallery1
Kacper Kołotyło bramkarzem pierwszej drużyny Odry Opole! 16-latek ze Stadionu Śląskiego przenosi się do ekipy lidera Nice I ligi na zasadzie transferu 

Kołotyło był zawodnikiem Stadionu Śląskiego przez ostatnie 4 sezony. Latem trafił na testy do ekstraklasowego Górnika Zabrze, z którym pojechał na tygodniowe zgrupowanie w Wodzisławiu Śląskim. Ostatecznie utalentowany golkiper do seniorskiego futbolu będzie startował z Odry Opole. - To młody, perspektywiczny chłopak, dysponujący bardzo dobrymi warunkami fizycznymi. Wierzę, że będziemy mieli z niego dużą pociechę - mówi wiceprezes Odry Ireneusz Gitlar cytowany przez oficjalną stronę I-ligowca.

- Potwierdzam słowa prezesa Gitlara. Wypatrzyłem go kilka lat temu na turnieju orlika w Tychach. Wiedziałem, że będzie z niego kawał bramkarza, zwłaszcza że warunki fizyczne predystynują go do sporych osiągnięć w tym fachu. Jest na początku swojej drogi, teraz wszystko w jego rękach - chwali swojego byłego już podopiecznego prezes Stadionu Śląskiego, Andrzej Miłkowski.


Stadion.TVWięcej Filmów

Najnowesze filmy

Nabory
Sponsor techniczny

Patronat medialny
Partner
Facebook