nice

Aktualności

Rocznik 2006: 12-latkowie nie zwalniają tempa!


Stadion Śląski Chorzów 2006, 09-09-2018

gallery1
Drużyna Stadionu Śląskiego z rocznika 2006 odniosła trzecie z rzędu zwycięstwo w II Wojewódzkiej Lidze Młodzików. Podopieczni trenera Dawida Miłkowskiego ograli na wyjeździe Axaks Częstochowa 1:0.

- Cieszy, że trzeci raz w sezonie wywalczyliśmy trzy punkty, ale znowu powtórzyliśmy scenariusz z poprzedniego meczu. Stworzyliśmy sobie mnóstwo sytuacji, których nie potrafiliśmy zamienić na bramki. Przeciwnik zagrażał nam wyłącznie po stałych fragmentach. W późniejszej fazie spotkania częstochowianie postawili na grę długimi piłkami co sprawiło, że w środku boiska zrobiło się sporo miejsca. Wykorzystał to Holeczek, który zdobył - jak się okazało - jedyną tego dnia bramkę. Na pewno mogę zaliczyć do plusów naszą grę w obronie i kontrolę nad meczem, ale mamy nad czym pracować. W kolejnych spotkaniach musimy być bardziej konsekwentni w polu karnym przeciwnika - mówi po niedzielnej wygranej trener Dawid Miłkowski.

9 września 2018, Częstochowa, 3 kolejka III Wojewódzkiej Ligi Młodzików D1

Ajaks Częstochowa - Stadion Śląski Chorzów 0:1

Bramka: Holeczek

Stadion:  Miś, Szynkiewicz, Bawaj, Musielak, Nowak, Kurasz, Odyga, Razakowski, Paczyński, Sobierajski, Muszalski, Sobeczko, Malecki, Holeczek.
Stadion.TVWięcej Filmów

Najnowesze filmy

Nabory
Sponsor techniczny

Patronat medialny
Partner
Facebook