nice

Aktualności

Rocznik 2010: 9-latkowie zadebiutowali w lidze!


Stadion Śląski Chorzów 2009, 13-09-2018

gallery1
Drużyna Stadionu Śląskiego z rocznika 2010 zainaugurowała pierwsze w życiu ligowe rozgrywki. Na przywitanie sezonu podopieczni trenera Sebastiana Świata minimalnie ulegli rok starszym rywalom z Grunwaldu Ruda Śląska.

- To był debiut drużyny w rozgrywkach pod patronatem Podokręgu Katowice. Do meczu podeszliśmy z wiarą we własne umiejętności i końcowy sukces. Pierwsza połowa pomimo szybko objętego prowadzenia pokazała nam że rywalizacja z drużynami ze starszego rocznika nie będzie spacerem. Rywale bezlitośnie wykorzystali nasze błędy i do przerwy przegrywaliśmy 1:3. Po zmianie stron zaprezentowaliśmy się z bardzo dobrej strony. W pełni dominowaliśmy na boisku, niestety zabrakło zimnej krwi pod bramką przeciwnika. Mecz skończył się porażką 2:3, ale całe spotkanie było dobrym prognostykiem przed następnymi starciami. Dziękuję zawodnikom za walkę, a rodzicom za doping - mówi trener Stadionu Śląskiego, Sebastian Świat.

11 września 2018, Ruda Śląska, 1 kolejka Okręgowej Ligi Orlików E2

Grunwald Ruda Śląska 2009 - Stadion Śląski Chorzów 2010 3:2

Stadion: 
Konior, Piekło, Błachut ,Wesołowski, Zdrzałek, Ucka, Klekot, Florek, Wyrwa, Karpiński, Kondrat, Heitzman, Dziadosz, Kubica.
Stadion.TVWięcej Filmów

Najnowesze filmy

Nabory
Sponsor techniczny

Patronat medialny
Partner
Facebook