nice

Aktualności

Juniorzy młodsi: Szalone spotkanie w Sosnowcu


Stadion Śląski Chorzów 2002, 13-09-2018

gallery1
Hokejowym wynikiem skończyło się ligowe spotkanie juniorów młodszych Stadionu Śląskiego z Zagłębiem w Sosnowcu. Podopieczni trenera Arkadiusza Miedzy mimo 5 zdobytych bramek wrócili do domów bez punktu.

- To był bardzo szalony i ofensywny mecz. Wymiana ciosów wyglądała jak w ringu... Szkoda tylko, że z tej walki nie wyszliśmy zwycięsko. Bardzo otwarta gra toczyła się przez pełne 80 minut. Do przerwy był remis 3-3. Po zmianie stron przeciwnicy bardzo szybko strzelili nam dwie bramki i znowu musieliśmy gonić wynik. Niestety, nie udało nam się odrobić wszystkich strat choć jestem pewien, że gdyby gra toczyła się choć pięć minut dłużej rezultat byłby zupełnie inny. Mimo niekorzystnego wyniku jestem zadowolony z postawy zawodników. Chłopcy pokazali, że potrafią grać w piłkę. Wiemy co mamy poprawić, by w kolejnym meczu nie popełnić podobnych błędów.

13 września 2018, Sosnowiec, 3 kolejka III Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych

Zagłębie Sosnowiec - Stadion Śląski Chorzów 6:5 (3:3)

Stadion: Kołodziej - Sidorski, Wojaczek (55' Malcharczyk), Brzeski, Sinacki - Kotalczyk, Mazanek (66' Mazur), Wystop, Rowicki (41' Danko) - Koziołek (45' Pasikowski), Dobrowolski (60' Golasowski) 
Stadion.TVWięcej Filmów

Najnowesze filmy

Nabory
Sponsor techniczny

Patronat medialny
Partner
Facebook