nice

Aktualności

Juniorzy młodsi: 3 punty po mądrej grze


Stadion Śląski Chorzów 2002, 30-09-2018

gallery1
Drużyna juniorów młodszych Stadionu Śląskiego wygrała swój mecz w II Lidze Wojewódzkiej ze Skrą Częstochowa. Podopieczni trenerów Tomasza Osowskiego i Arkadiusza Miedzy ograli rówieśników z Częstochowy 1:0.

- To było bardzo dobre spotkanie w naszym wykonaniu. Zagraliśmy mądrze i z bardzo dużą dyscypliną. Początek spotkania należał zdecydowanie do nas, ale bardzo dobrze między słupkami spisywał się bramkarz z Częstochowy. Po jednej z akcji Kacper Grzebieluch wziął grę na siebie i z prawej strony silnym uderzeniem władował piłkę do siatki przeciwnika. W miarę upływu czasu mecz się wyrównał, zarówno zespoły Skry jak i Stadionu stwarzały sobie dogodne sytuacje. Ostatni kwadrans to w naszym wykonaniu przede wszystkim skupienie na defensywie. Mieliśmy pewne założenia, które udało się zrealizować w stu procentach. Chłopcy zostawili na boisku kawał zdrowia, za co należą im się ogromne brawa. Oby podobnie było w kolejnych spotkaniach - chwali podopiecznych trener Arkadiusz Miedza.

29 września 2018, Chorzów, 7 kolejka II Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych

Stadion Śląski Chorzów - Skra Częstochowa 1:0

Bramka: Grzebieluch

Stadion: Widawski - Sidorski, Matusiak, Brzeski, Kulczyk - Skuza, Pasikowski (65' Skrzyński), Koziołek (75' Popowicz), Dobias - Kotalczyk, Grzebieluch (41' Dobrowolski).
Stadion.TVWięcej Filmów

Najnowesze filmy

Nabory
Sponsor techniczny

Patronat medialny
Partner
Facebook