nice

Aktualności

Rocznik 2004: IV-ligowcy bez punktu z SMS-em


Stadion Śląski Chorzów 2004, 30-09-2018

gallery1
Grająca w IV Okręgowej Lidze Tramokarzy drużyna Stadionu Śląskiego z rocznika 2004 przegrała swój mecz z SMS-em Ruda Śląska. Podopieczni trenera Piotra Bryka ulegli rywalom na swoim boisku 1:2.

- Przez pierwszy kwadrans graliśmy bardzo dobrze i wydawało się, że bramka dla nas to tylko kwestia czasu. Popełniliśmy jednak błąd przy wyprowadzaniu piłki, który bezlitośnie wykorzystali goście z Rudy Śląskiej, Później, niestety dostosowaliśmy się stylem gry do rywala. Początek drugiej połowy również był niemrawy i dopiero bramka na 0:2 podziałała na nas mobilizująco. Od tego czasu stworzyliśmy sobie kilka świetnych sytuacji bramkowych, ale na gola zamieniliśmy tylko jedną. Szkoda, nie ma wątpliwości, że piłkarsko byliśmy dziś zespołem lepszym, jednak nie udokumentowaliśmy tego wynikiem. Martwi uraz Grześka Wojta, miejmy nadzieję, że nie będzie on poważny i zawodnik szybko wróci do gry - komentował starcie z rudzianami trener Bryk.

30 września 2018, Chorzów, 6 kolejka IV Okręgowej Ligi Trampkarzy C1

Stadion Śląski Chorzów - SMS Ruda Śląska 1:2 (0:1)

Bramka: Dziedzic

Stadion: Wywioł, Bańczyk Jakub, Grala, Mokwiński, Varga, Kolasiński, Wojt, Wójcik, Michalik, Garbulowski, Dziedzic oraz Miarka, Chełminiak, Wasylewicz, Klimczak, Sikora.
Stadion.TVWięcej Filmów

Najnowesze filmy

Nabory
Sponsor techniczny

Patronat medialny
Partner
Facebook