nice

Aktualności

Rocznik 2004: Stadion gra do końca!


Stadion Śląski Chorzów 2004, 06-11-2018

gallery1
Walcząca o utrzymanie na najwyższym szczeblu rozgrywek trampkarzy starszych drużyna Stadionu Śląskiego z rocznika 2004 zremisowała w Sosnowcu z tamtejszym Zagłębiem 2:2. Podopieczni trenera Piotra Bryka w trakcie starcia z bezpośrednim rywalem w grze o zachowanie ligowego bytu odrobili do przeciwników dwie bramki straty.

- To było bardzo ciekawe spotkanie. W pierwszej połowie gospodarze wyglądali lepiej od nas, stworzyli sobie kilka sytuacji do strzelenia bramki, jednak wykorzystali tylko jedną z nich. My w końcówce tej odsłony mieliśmy dwie kapitalne okazje na wyrównanie i powinny z nich paść bramki. Początek drugiej połowy wyglądał podobnie jak większość gry przed przerwą. Zespół z Sosnowca przejął inicjatywę i udokumentował to golem na 2:0. Nie poddaliśmy się, ze stałego fragmentu gry strzeliliśmy bramkę kontaktową i od tego momentu to my wyglądaliśmy na boisku lepiej. Pod koniec spotkania po bardzo ładnej, zespołowej akcji doprowadziliśmy do remisu i spotkanie skończyło się podziałem punktów. Gratuluję moim zawodnikom postawy w niedzielnym meczu - oceniał spotkanie trener naszych 14-latków, Piotr Bryk.

3 listopada 2018, Sosnowiec, 13 kolejka I Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy C1

Zagłębie Sosnowiec - Stadion Śląski Chorzów 2:2 (1:0)

Bramki: Bańczyk, Lipniak

Skład: Miarka, Bauszek, Bańczyk Paweł, Sowa, Bembenek, Jaron, Kułaga, Wilczkiewicz, Kos, Lipniak, Duplaga oraz Mokwinski, Duda.
Stadion.TVWięcej Filmów

Najnowesze filmy

Nabory
Sponsor techniczny

Patronat medialny
Partner
Facebook