nice

Aktualności

Juniorzy młodsi: Skra rozbita w Częstochowie


Stadion Śląski Chorzów 2002, 20-11-2018

gallery1
Drużyna juniorów Stadionu Śląskiego zakończyła rozgrywki II Ligi Wojewódzkiej. Chorzowianie w ostatniej kolejce jesieni rozbili w Częstochowie tamtejszą Skrę 5:1.

- Jadąc do Częstochowy byliśmy świadomi, że może wydarzyć się wszystko. W pierwszym spotkaniu w Chorzowie udało nam się wygrać ze Skrą 1:0,  prezentując przy tym całkiem niezłą piłkę. Inna sprawa, że w tym dniu mieliśmy troszeczkę więcej szczecią. W czwartek na boisku byliśmy po prostu lepsi. Początek nie ułożył się po naszej myśli. Po jednym kontrataku to Skra wyszła na prowadzenie. Wystarczył moment nieuwagi, dwa głupie błędy i musimy gonić wynik. Do remisu doprowadziliśmy bardzo szybko. Z upływem czasu stwarzaliśmy sobie sytuacje do podwyższenia rezultatu, lecz zawsze coś stało na drodze by to uczynić. Bardzo dobra gra w pierwszej połowie w końcu doprowadziła do zdobycia dwóch bramek przez 
najlepszego na placu gry przed przerwą, Jakuba Dobiasa - relacjonuje trener Arkadiusz Miedza. - Na drugą połowę wyszliśmy w zupełnie innym składzie, dokonując w przerwie aż 7 zmian. Początek pierwszej połowy należał do gospodarzy, którzy stworzyli sobie sytuację do zdobycia bramki, ale na posterunku był Jakub Tobor.  W 60. minucie wykorzystaliśmy kontratak, po którym bramkę zdobył Patryk Kapica. Wynik ustaliliśmy po stałym fragmencie gry. Zamieszenie w polu karnym rywala wykorzystał Mateusz Bończyk. Z przebiegu całego spotkania możemy być zadowoleni z naszej gry, po raz kolejny pokazując, że potrafimy wyjść z niekorzystnego wyniku - mówi szkoleniowiec chorzowian.

15 listopada 2018, Częstochowa, 14 kolejka II Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych

Skra Częstochowa - Stadion Śląski Chorzów 1:5

Bramki: Bień, Dobias 2, Kapica, Bończyk.

Stadion: Widawski (41' Tobor) - Poloczek (41' Matusiak), Mucha, Nesterenko (41' Bończyk), Kurzawa - Skuza, Majewski (41' Rowicki), Bień, Dobias (41' Kulczyk) - Myszor (41' Kapica), Grzebieluch (41' Klimczak).

- Zmagania w II lidze wojewódzkiej juniora młodszego dobiegły do końca. Podsumowując nasze poczynania w lidze jesteśmy pewni, że stać nas na wiele więcej, każde spotkanie wiele bas nauczyło, z każdego z nich wyciągniemy wnioski po to, by na wiosnę walczyć o pozycję lidera. Kończymy na czwartej pozycji, strzelając 35 bramek i tracąc 14. Jesteśmy drugą drużyną, która najwięcej strzelała, a najmniej traciła. Chcielibyśmy wraz z Tomaszem Osowskim bardzo podziękować wszystkim chłopakom za ten sezon, graliśmy do końca, raz lepiej raz gorzej, jedno jest pewne: każdy z Was zrobił kolejny krok do przodu - gratuluje podopiecznym trener Arkadiusz Miedza.

Stadion.TVWięcej Filmów

Najnowesze filmy

Nabory
Sponsor techniczny

Patronat medialny
Partner
Facebook