nice

Aktualności

Rocznik 2004: Punkt w Sosnowcu, wygrana w Czeladzi


Stadion Śląski Chorzów 2004, 03-04-2019

gallery1
Drużyna Stadionu Śląskiego wywiozła punkt z trudnego terenu w Sosnowcu. Po dużych emocjach mecz z Zagłębiem zakończył się wynikiem 1:1.

- Do przerwy mecz był toczony w dobrym tempie z obu stron i mimo braku bramek było co oglądać. Początek należał do nas, po rzucie wolnym obiliśmy poprzeczkę bramki Zagłębia, potem inicjatywę przejęli gospodarze, by w końcówce znowu nasz zespół dostał wiatru w żagle. Strzeliliśmy nawet bramkę, jednak sędzia dopatrzył się pozycji spalonej. Po zmianie stron graliśmy niestety bardzo słabo. Nie nadążaliśmy za akcjami Zagłębia, gospodarze strzelili nam gola po stałym fragmencie i tworzyli kolejne sytuacje. Mogli dobić nas drugą bramką, ale ostatecznie dość niespodziewanie to my wyrównaliśmy. Trzeba szczerze powiedzieć, że ten punkt zdobyliśmy szczęśliwie - przyznaje trener naszych 15-latków, Piotr Bryk.

31 marca 2019, Sosnowiec, 3 kolejka II Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy C1

Zagłębie Sosnowiec - Stadion Śląski Chorzów 1:1 (0:0)

Bramka: Kułaga

Stadion: Miarka, Sowa, Bańczyk Paweł, Mokwinski, Bauszek, Jaron, Bembenek, Kudlek, Kułaga, Lipniak, Duplaga oraz Varga, Wojt, Dziedzic

Drużyna trampkarzy rywalizująca na szczeblu III Ligi Wojewódzkiej wygrała swój mecz w Czeladzi. Ekipa trenera Bryka trzy punkty zainkasowała po trafieniu Filipa Dudy.

- Tempo meczu nie było porażające, ale obie drużyny stworzyły sobie sporo sytuacji do strzelenia bramek. Obaj bramkarze byli tego dnia bardzo dobrze dysponowani. W pierwszej połowie prowadziliśmy grę, ale nadziewaliśmy się na bardzo groźne kontry gospodarzy. Po przerwie gra się wyrównała, ale to nasz zespół zdobył decydującą bramkę. Wiemy już, że to będzie ciekawa liga, w której chłopcy w każdym meczu będą musieli pokazać to co mają najlepsze, aby punktować - przestrzega trener Bryk.

31 marca 2019, Czeladź, 1 kolejka III Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy C1

CKS Czeladź - Stadion Śląski Chorzów 0:1 (0;0)

Bramka: Duda

Stadion: Wywioł, Bańczyk Jakub, Grala, Żyłka, Kos, Varga, Wojt, Duda, Garbulowski, Michalik, Dziedzic oraz Czeczota, Chełminiak
Stadion.TVWięcej Filmów

Najnowesze filmy

Nabory
Sponsor techniczny

Patronat medialny
Partner
Facebook