nice

Aktualności

Rocznik 2006: Zacięty bój ze Sprintem


Stadion Śląski Chorzów 2006, 07-05-2019

gallery1
Rywalizująca w III Wojewódzkiej Lidze Młodzików drużyna Stadionu Śląskiego z rocznika 2006 wciąż w czołówce tabeli! Podopieczni trenera Dawida Miłkowskiego w sobotę ograli u siebie rówieśników ze Sprintu Katowice.

- Z jednym z groźniejszych rywali w lidze inkasujemy 3 punkty. Przebieg gry był bardzo wyrównany. Każda z drużyn stworzyła sobie po kilka groźnych sytuacji strzeleckich. Do przerwy po golach Laski i Odygi wygrywaliśmy 2-0, jednak krótko po przerwie Sprint zdołał odrobić stratę. Myślę, ze mogliśmy poczuć się zbyt pewnie na początku drugiej części . Zamiast starać się podwyższyć wynik popełniliśmy błędy indywidualne, po których nasz bramkarz wyciągał piłkę z bramki. Na szczęście zawodnicy otrząsnęli się i ponownie Odyga wpisał się na listę strzelców ustalając wynik spotkania. Wielu zawodników zasługuje na pochwały za to spotkanie. Niedługo mecz z liderującym Ruchem, do którego tracimy 3 punkty - mówi trener Stadionu, Dawid Miłkowski.

4 maja 2019, Chorzów, 5 kolejka III Wojewódzkiej Ligi Młodzików D1

Stadion Śląski Chorzów - Sprint Katowice 3:2 (2:0)

Bramki: Odyga 2, Laska

Stadion: Miś, Nalepa, Razakowski, Bawaj, Miozga, Nowak, Sejwa, Kępczyński, Malecki, Michalik, Smalcerz, Laska, Kurasz, Holeczek, Odyga.
Stadion.TVWięcej Filmów

Najnowesze filmy

Nabory
Sponsor techniczny

Patronat medialny
Partner
Facebook