nice

Aktualności

Rocznik 2009: Strzelanina z Siemianowicami


Stadion Śląski Chorzów 2009, 07-05-2019

gallery1
Grająca w 2. grupie Okręgowej Ligi Orlików drużyna Stadionu Śląskiego z rocznika 2009 z powodzeniem rywalizuje z kolejnymi rywalami. Tym razem podopieczni trenera Mariusza Adamczyka wygrali z rówieśnikami z APN-u Siemianowice Śląskie 8:3.

- W rundzie jesiennej mecz z tym samym rywalem był bardzo wyrównany. Tym razem chłopcy od początku dominowali nad zespołem z Siemianowic, raz za razem tworząc składne, ofensywne akcje kończone strzałami na bramkę. Kilka z nich w pierwszej połowie zakończyło się golami i do przerwy prowadziliśmy różnicą sześciu goli. W tej odsłonie nasi zawodnicy odznaczali się dużą odwagą w swoich poczynaniach. Wspomniane wcześniej strzały były poprzedzane dryblingami, często nawet podaniami typu ?killer pass?. Druga połowa rozpoczęła się podobnie, natomiast strzeliliśmy tylko dwie bramki. Rywal wykorzystał naszą dekoncentrację w ostatnich 10 minutach strzelając w tym okresie 3 gole nieco poprawił swój wynik. Jestem dumny z chłopaków, że potrafili przełożyć na mecz to, czego staramy się uczyć na treningach. Pracujemy dalej! - chwali podopiecznych trener naszych 10-latków, Mariusz Adamczyk.

6 maja 2019, Chorzów, 14. kolejka IV Okręgowej Ligi Orlików E2

Stadion Śląski Chorzów - APN Siemianowice Śląskie 8:3 (6:0)

Bramki:
Tomecki 2, Łącki 2, Rożek 3

Stadion: Mazurek, Łącki, Kornatowski, Golasowski, Musiał, Hajczuk, Wajs, Tomecki, Rożek, Sokołowicz, Szyndrowski, Woliszyn.
Stadion.TVWięcej Filmów

Najnowesze filmy

Nabory
Sponsor techniczny

Patronat medialny
Partner
Facebook