nice

Aktualności

Rocznik 2006: Od zwycięstwa do zwycięstwa


Stadion Śląski Chorzów 2006, 15-05-2019

gallery1
Nie zwalniają tempa 13-latkowie Stadionu Śląskiego walczący o awans do I Wojewódzkiej Ligi Młodzików. Tym razem podopieczni trenera Dawida Miłkowskiego wygrali w Dąbrowie Górniczej z tamtejszym MUKP 4:1.

- Kolejny raz musieliśmy się mierzyć z nisko ustawioną obroną przeciwnika. W defensywie rywal nie przekraczał swojej połowy, nawet przy naszym aucie bramkarskim. Mecz z ogromną przewagą z naszej strony, jednak to Dąbrowa otworzyła wynik. Przy kontrataku ze strony przeciwnika zostaliśmy w sytuacji 3x3 i nasz bramkarz musiał wyciągać piłkę z siatki. Po kilku minutach wróciliśmy jednak do gry. Jeszcze w pierwszej połowie dwukrotnie Musielak oraz Sobierajski wpisali się na listę strzelców. W drugiej połowie na 4:1 wynik ustalił Gołębiewski i to ustawiło mecz już do końca. Spotkanie przebiegało w bardzo spokojnym tempie ale cieszą koleje punkty na naszym koncie - chwali swój zespół trener Dawid Miłkowski.

12 maja 2019, Dąbrowa Górnicza, 9 kolejka II Wojewódzkiej Ligi Młodzików D1

MUKP Dąbrowa Górnicza - Stadion Śląski Chorzów 1:4 (1:3)

Bramki: Musielak 2, Gołębiewski, Sobierajski

Stadion: Szynkiewicz, Miś, Bawaj, Razakowski, Malinowski, Musielak, Gołębiewski, Kurasz, Sobolewski, Sobierajski, Kral, Paczyński, Harnot, Nowak 
Stadion.TVWięcej Filmów

Najnowesze filmy

Nabory
Sponsor techniczny

Patronat medialny
Partner
Facebook