nice

Aktualności

Juniorzy starsi w półfinale mistrzostw Śląska!


Stadion Śląski Chorzów 2000, 05-06-2019

gallery1
Juniorzy starsi Stadionu Śląskiego po znakomitej, ligowej wiośnie przystąpili do gry o tytuł mistrzów regionu. W ćwierćfinale turnieju, w którym udział bierze osiem najlepszych drużyn województwa podopieczni trenera Michała Pawlika poradzili sobie z GKS-em Katowice.

- To było dla nas ważne i mega wyróżniające spotkanie, na które czekaliśmy od początku tej rundy. Wygraliśmy i nadal liczymy się w walce o tytuł Mistrzów Śląska U19. Mecze z GKS-em zawsze należą do trudnych i tak było tym razem. Mocno we znaki dała nam się również upalna pogoda. Za pierwszą połowę mój zespół zasłużył na duże brawa. Jestem zadowolony zwłaszcza z pierwszych 30 minut gry, po których mogliśmy wyjść na prowadzenie przynajmniej dwiema bramkami. Trafiliśmy raz, ale po chwili brak koncentracji kosztował nas utratę gola wyrównującego. Udawało nam się jednak grać piłkę, o jaką nam chodziło. Po zmianie stron oddaliśmy inicjatywę rywalom, którzy mogli nas zaskoczyć swoimi kontratakami. Sami też mieliśmy okazję na zdobycie zwycięskiego gola, ostatecznie mimo zmęczenia dowieźliśmy remis do 90 minuty. O awansie miały więc decydować rzuty karne. To często loteria, ale dziś to my trafiamy "6" w totolotka  i awansujemy do półfinału. Brawo drużyna - cieszył się po meczu trener Stadionu, Michał Pawlik.

5 czerwca 2019, Chorzów, ćwierćfinał Mistrzostw Śląska Juniorów U19

Stadion Śląski Chorzów - GKS Katowice 1:1 (1:1) k.5:4

Bramka: Tkaczyk (asysta Rotuski)

Stadion: Dulik - Kuczera, Gieroń, Pawlik, Ledwig (Jałoszyński), Rotuski, Święch, Żurek (Bernaś), Sobczyk, Tkaczyk, Piotrowski (Skrzydło).
Stadion.TVWięcej Filmów

Najnowesze filmy

Nabory
Sponsor techniczny

Patronat medialny
Partner
Facebook