nice

Aktualności

Rocznik 2004: Stadion walczył z liderami


Stadion Śląski Chorzów 2004, 05-06-2019

gallery1
Rywalizujące na dwóch frontach drużyny Stadionu Śląskiego z rocznika 2004 rozegrały w weekend kolejne mecze o punkty. W II Lidze Wojewódzkiej chorzowianie przegrali jedną bramką z liderującym Górnikiem Zabrze, w III Lidze Wojewódzkiej rozbili rówieśników z UKS-u Ruchu Chorzów.

- Mecz z Górnikiem mógł się podobać. Z obu stron sporo było piłkarskiej jakości. Do przerwy utrzymał się sprawiedliwy remis, przespaliśmy za to pierwszy kwadrans po zmianie stron. Górnik wyszedł na prowadzenie i miał jeszcze okazje, by nas dobić. Końcowy fragment meczu należał do nas i byliśmy naprawdę bliscy strzelenia gola wyrównującego. Mimo porażki chłopcy mogą być z siebie zadowoleni - ocenił występ w Zabrzu trener Piotr Bryk.

II liga wojewódzka C1
Górnik Zabrze - Stadion Śląski Chorzów 2:1 (1:1)

Bramka: Dziedzic

Stadion: Miarka, Bembenek, Sowa, Mokwinski, Kos, Wojt, Wójcik, Duda, Kułaga, Jaron, Dziedzic oraz Varga, Duplaga


- Starcie z UKS-em było kolejnym naszym bojem z liderem tabeli, tym razem tej III-ligowej. "Niebiescy" wyszli na prowadzenie na początku spotkania, potem to my doszliśmy do głosu. W jednej z sytuacji zawodnik Ruchu obronił piłkę zmierzającą do bramki ręką i sędzia musiał podjąć decyzję o rzucie karnym i czerwonej kartce. Od tego momentu zdominowaliśmy mecz, o czym świadczy końcowy rezultat. Czerwona kartka ustawiła to spotkanie ale uważam, że grając w pełnych składach też bylibyśmy tego dnia w stanie pokonać lidera. Brawo dla chłopaków - chwali podopiecznych trener Bryk.

III liga wojewódzka C1

Stadion Śląski Chorzów - UKS Ruch Chorzów 8:2 (2:1)

Bramki: Kułaga 2, Bembenek 2, Grala, Varga, Michalik, Duplaga

Stadion:
Wywioł, Puszczewicz, Chełminiak, Varga, Bańczyk Jakub, Wilczkiewicz, Varga, Garbulowski, Michalik, Duplaga, Kolasiński oraz Bembenek, Kułaga, Sowa
Stadion.TVWięcej Filmów

Najnowesze filmy

Nabory
Sponsor techniczny

Patronat medialny
Partner
Facebook