nice

Aktualności

Rocznik 2007: Osiem u siebie, piątka na wyjeździe


Stadion Śląski Chorzów 2007, 11-09-2019

gallery1
Drużyna Stadionu Śląskiego z rocznika rozegrała dwa spotkania w ramach rozgrywek IV Okręgowej Ligi Młodzików. Podopieczni trenera Piotra Bryka najpierw rozbili u siebie Jedność Siemianowice, zaś trzy dni później wysoko ograli UKS Szopienice.

Zrobiliśmy to co do nas należało. Nasza przewaga nie ulegała dyskusji. Uważam jednak, że stać nas na lepszą grę, przy bezpiecznym wyniku podejmowaliśmy za mało ryzyka w otwieraniu gry, natomiast pod bramką rywala w oczy rzucał się zbyt duży indywidualizm. Szkoda, bo gdybyśmy kilka razy zagrali bardziej zespołowo to na pewno strzelilibyśmy więcej bramek. Gratuluję chłopakom kolejnego zwycięstwa i kolejnego meczu na "zero z tyłu" - podsumował występ z Jednością Siemianowice trener Piotr Bryk.

5 września 2019, Chorzów, 2 kolejka IV Okręgowej Ligi Młodzików D1

Stadion Śląski Chorzów - Jedność Siemianowice 8:0

Bramki: Mika 2, Skrzat 2, Grześka 2, Moroń, Baran

Stadion: 
Rydel, Langer, Operhalski, Gołuch, Baran, Dudek, Mika, Moroń, Kolebacz oraz Bednarz, Skrzat, Grześka, Gibiński.

- Spotkanie w Szopienicach było niezłe w naszym wykonaniu. Jakość piłkarska była zdecydowanie po naszej stronie i zwycięstwo nie było nawet przez moment zagrożone. Jeżeli chodzi o samą grę, to przeplataliśmy zagrania bardzo dobre z zagraniami bardzo słabymi. Widać, że chłopcy mają jeszcze duże rezerwy jeżeli chodzi o organizację i rozumienie gry. Cieszy trzeci z rzędu mecz bez straconej bramki. Oby tak dalej! - chwali podopiecznych trener Bryk.

8 września 2019, Katowice, 3 kolejka IV Okręgowej Ligi Młodzików D1

UKS Szopienice - Stadion Śląski Chorzów 0:5

Bramki: Zaczyk 2, Moroń 2, Piworowicz

Stadion: Wieczorkiewicz, Langer, Kobiński, Piworowicz, Gołuch, Moroń, Grześka, Rumiński, Zaczyk oraz Pietruszewski, Krzysteczko, Dudek.
Stadion.TVWięcej Filmów

Najnowesze filmy

Nabory
Sponsor techniczny

Patronat medialny
Partner
Facebook