Aktualności

Juniorzy młodsi: Nie dali rady "Miedziowym"

Stadion Śląski Chorzów 2003, 11-09-2019

gallery1
Drużyna Stadionu Śląskiego przegrała z Zagłębiem Lubin w meczu Centralnej Ligi Juniorów Młodszych. Ekipa trenera Arkadiusza Miedzy uległa "Miedziowym" na ich boisku 1:3.

- Bardzo dobrze weszliśmy w mecz, zaczęliśmy bardzo pewnie, a zarazem zdecydowanie. Efektem była szybko strzelona bramka. Gola na 1:1 straciliśmy w 30. minucie po własnym błędzie.
Początek drugiej połowy to kolejny bardzo dobry fragment naszej gry. Stworzyliśmy sobie sytuacje bramkowe, graliśmy bardzo odważnie, niestety po raz kolejny z niczego sami straciliśmy gola. Popełniliśmy błąd, który na tym poziomie nie miał prawa się wydarzyć.... Piłka nożna to gra błędów, szkoda tylko, że takiego "babola" popełniliśmy w okresie niezłej gry. O dziwo stracona bramka dodała nam skrzydeł. Chłopcy dwoili się i troili, walcząc o każdy centymetr boiska. Błędu nie ustrzegł się również sędzia, który nie odgwizdał jedenastki, czy faulu na 20. metrze od bramki lubinian. Po jednej z naszych akcji Zagłębie wyprowadziło skuteczną kontrę, która podcięła nam skrzydła. Walczyliśmy do końca, niestety w tym spotkaniu popełniliśmy trzy błędy, które przesądziły o wyniku. Zagłębie miało oczywiście również swoje dogodne sytuacje, Oskar Kontny kolejny raz udowodnił że jest w naprawdę dobrej formie. Szkoda straconych punktów. Pozostaje nam wyciągnąć wnioski na przyszłość i walczyć dalej - relacjonuje trener Stadionu, Arkadiusz Miedza.