nice

Aktualności

Rocznik 2006: Z "Góralami" za trzy punkty


Stadion Śląski Chorzów 2006, 11-09-2019

gallery1
Bardzo dobre spotkanie rozegrali w niedzielę piłkarze Stadionu Śląskiego z rocznika 2006, którzy podejmowali rówieśników z Podbeskidzia Bielsko-Biała. Podopieczni trenera Dawida Miłkowskiego wygrali z "Góralami" 5:2.

- W ostatnich spotkaniach zaczynaliśmy od mocnego początku, ale dopiero w drugiej połowie nasza gra była lepsza i większość zdobytych bramek padała właśnie w tym czasie. W meczu z Podbeskidziem założyliśmy sobie cel, aby naszą dominację pokazać już w pierwszej odsłonie. Od początku stwarzaliśmy sobie mnóstwo sytuacji i kontrolowaliśmy tempo meczu. W ciągu pierwszych 40 minut aż 4 bramki zdobył Kacper Sobierajski. Po przerwie z dużym komfortem zdobyliśmy jeszcze gola autorstwa Miłosza Swatowskiego, który przelobował bramkarza z prawie 30 metrów. Niestety sami nie ustrzegliśmy się błędów, przez co straciliśmy dwie bramki. Z pewnością cieszy seria kilku zwycięstw i wciąż liczymy na jeszcze więcej - podsumowuje z optymizmem trener Miłkowski.

8 września 2019, Chorzów, 4 kolejka I Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy C2

Stadion Śląski Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała 5:2

Bramki: Sobierajski 4, Swatowski

Stadion: Pietruszewski, Kic, Gołębiewski, Jatta, Sobierajski, Sobolewski, Bawaj, Kral, Musielak, Nowak, Sobeczko, oraz Swatowski, Harnot, Kurasz, Paczyński, Szynkiewicz.
Stadion.TVWięcej Filmów

Najnowesze filmy

Nabory
Sponsor techniczny

Patronat medialny
Partner
Facebook