nice

Aktualności

Rocznik 2005: Lider z kompletem punktów


Stadion Śląski Chorzów 2005, 25-09-2019

gallery1
Walcząca o zwycięstwo w rozgrywkach III Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy piłkarze Stadionu Śląskiego z rocznika 2005 odnieśli piąte z rzędu zwycięstwo. Tym razem podopieczni trenera Tomasza Klimasa ograli w Rudzie Śląskiej miejscową SMS 3:2.

- Wejście w mecz, nabranie odpowiedniego rytmu i zaangażowania, zajęło nam 20 minut. W 21. minucie Marcel Kąkol zdobył bramkę po przechwycie w pressingu. Do końca pierwszej połowy wyraźnie dominowaliśmy, ale wynik nie uległ zmianie. Druga połowa rozpoczęła się świetnie dla naszego zespołu i po niespełna minucie dzięki uderzeniu z dystansu Adama Bełzy podwyższyliśmy rezultat. Kolejne minuty nam następną bramkę, tym razem po indywidualnej akcji Adriana Morawskiego. Przy trzybramkowej przewadze zamiast kontrolować grę i dokładać kolejne trafienia zaczęło się granie dla siebie, a nie dla drużyny. Konsekwencją tego i braku koncentracji była bramka dla gospodarzy po niewymuszonej stracie piłki. Następnie zrobiło się ciekawie, bo w końcówce spotkania w niegroźnej sytuacji sędzia podyktował rzut karny, który obronił Alex Żółtak. Później jeden z zawodników z Rudy Śląskiej przeszkadzał we wznowieniu kontrataku bramkarzowi szarpiąc go za rękę, czego jednak nie zauważył sędzia. To wyprowadziło Alexa z równowagi - kłócił się i odpychał wspomnianego gracza, za co sędzia wyrzucił go na 2 minuty i podyktował rzut wolny pośredni z pola karnego, po którym straciliśmy bramkę. Po tym golu drużyna nie pozwoliła rywalowi na więcej, skutecznie oddalając grę od własnego pola karnego. Mam nadzieje, że ten mecz będzie dla nas nauczką, z której wyciągniemy odpowiednie wnioski - relacjonuje trener Tomasz Klimas.

21 września 2019, Ruda Śląska, 6 kolejka III Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy C1

SMS Ruda Śląska - Stadion Śląski Chorzów 2:3

Bramki: Kąkol, Bełza, Morawski.

Stadion: Bień, Włodarski, Sowa, Bidziński, Loranc, Kąkol, Piworowicz, Augustyn, Cebulak, Sekuła, Bazgier oraz Żółtak, Bełza, Karaczyński, Słowik, Zawada Sz., Morawski.
Stadion.TVWięcej Filmów

Najnowesze filmy

Nabory
Sponsor techniczny

Patronat medialny
Partner
Facebook