nice

Aktualności

Rocznik 2006: Świetny mecz z "GieKSą". Stadion liderem!


Stadion Śląski Chorzów 2006, 26-09-2019

gallery1
W meczu na szczycie I Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy piłkarze Stadionu Śląskiego wygrali na wyjeździe z GKS-em Katowice 4:1. Dzięki zwycięstwu podopieczni trenera Dawida Miłkowskiego zostali samodzielnym liderem stawki.

- Był to dla nas duży test, ponieważ "GieKSa" również mocno dominowała w lidze. Jestem bardzo dumny z chłopaków za prace jaka włożyli w to spotkanie. Mecz był intensywny i na początku trochę nerwowy z naszej strony, ale szybko wyszliśmy na prowadzenie. Oceniając na całe spotkanie rywale oddali tylko dwa strzały na naszą bramkę, my z kolei oprócz akcji zakończonych golami mieliśmy jeszcze kilka stuprocentowych sytuacji. Taktycznie zagraliśmy na wysokim poziomie, a z każda minuta meczu umacniała nas w przekonaniu, że możemy zwyciężyć. Wielkie gratulacje, ale musimy pamiętać o konsekwencji w pracy i twardym stąpaniu po ziemi. Potencjał w chłopakach jest ogromny, a drużyna ma jeszcze jeszcze dużo rezerwy - przekonuje trener Stadionu z rocznika 2006, Dawid Miłkowski.

26 września 2019, Katowice, 7 kolejka I Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy C2

GKS Katowice - Stadion Śląski Chorzów 1:4

Bramki: Sobierajski 3, Kral

Stadion: Pietruszewski, Szynkiewicz, Razakowski, Nowak, Bawaj, Gołębiewski, Musielak, Sobolewski, Sobierajski, Sobeczko, Harnot, Kral, Paczyński,Wrona, Kic.

W dobrych humorach z Katowic wracała również drużyna rywalizująca w III Lidze Wojewódzkiej. Nasi 13-latkowie wygrali z FC Katowice aż 8:2.

- Bardzo wysoki wynik biorąc pod uwagę przebieg całej ligi. Od początku dominowaliśmy, a rywal nie przeciwstawił się naszym atakom. 5 bramek Odygi było ozdobą tego spotkania, zwłaszcza że część z tych trafień było niezwykłej urody - komentuje trener Miłkowski.

25 września 2019, Katowice, 6 kolejka III Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy C2

FC Katowice - Stadion Śląski Chorzów 2:8

Bramki: Odyga 5, Jatta, Sejwa, Kępczyński

Stadion: Miś, Nalepa, Malinowski, Solisz, Pietruszewski T., Michalik, Smalcerz, Odyga, Kępczyński, Karpiński, Jatta, Sejwa, Puszczewicz, Miozga, Laska.
Stadion.TVWięcej Filmów

Najnowesze filmy

Nabory
Sponsor techniczny

Patronat medialny
Partner
Facebook