Aktualności

Rocznik 2005: "Zieloni" liderem z kompletem punktów

Stadion Śląski Chorzów 2005, 07-10-2019

gallery1
Drużyna Stadionu Śląskiego z rocznika 2005 wciąż jest nie do zatrzymania dla ligowych rywali. Tym razem podopieczni trenera Tomasza Klimasa ograli na wyjeździe rówiesników z Unii Kosztowy 4:0.

Dobre rozpoczęcie rundy rewanżowej w naszym wykonaniu. W pierwszej połowie zdominowaliśmy grę i zdobyliśmy 4 bramki. W drugiej odsłonie gra nieco się wyrównała, ale pozwoliliśmy przeciwnikom na zaledwie jeden groźny strzał z dystansu. Pochwały należą się całemu zespołowi, indywidualnie wyróżniłbym Marcela Kąkola, który wziął grę na siebie, strzelił bramkę i miał dwie asysty - mówi trener Tomasz Klimas.

5 października 2019, Mysłowice, III Wojewódzka Liga Trampkarzy C1
Unia Kosztowy 0-4 Stadion Śląski

Bramki: Kąkol, Cebulak, Słowik, Bazgier

Stadion: Bień, Włodarski, Sowa, Bidziński, Loranc, Gluza, Kąkol, Piworowicz, Bazgier, Cebulak, Sekuła oraz Żółtak, Bełza, Karaczyński, Augustyn, Słowik.

Wcześniej 14-latkowie ze Stadionu udanie zakończyli pierwszą rundę rozgrywek, pokonując u siebie w zaległym meczu 5. kolejki Orbitę Bukowno 2:1. Chorzowianie z kompletem 24 punktów pozostają liderem tabeli.

- Mam duży szacunek dla Orbity Bukowno, która postawiła nam ciężkie warunki. Mecz toczył się w wysokim tempie i przy dużej ulewie. Wygrana nie przyszła łatwo, ale uważam, że w ostatecznym rachunku na nią zasłużyliśmy.
Pierwsza runda rozgrywek za nami. Mamy komplet zwycięstw i bardzo korzystny bilans bramkowy. Duże brawa dla całego zespołu, nie było o to łatwo. ale pamiętajmy, że jesteśmy dopiero w połowie drogi - przestrzega trener Klimas.