nice

Aktualności

Juniorzy starsi: Stadion pnie się w górę!


Stadion Śląski Chorzów 2001, 07-10-2019

gallery1
Drużyna juniorów starszych wygrała czwarty mecz z rzędu w rozgrywkach I Ligi Wojewódzkiej. Podopieczni trenera Michała Pawlika tym razem ograli na wyjeździe rówieśników z Rekordu Bielsko-Biała.

- To kolejne zwycięstwo w naszym dorobku. Cieszymy się z tych punktów. Mecz ułożył się dla nas bardzo dobrze, bo już w 3. minucie trafiliśmy do siatki przeciwnika . Kolejne 20 minut to dobra gra i okazje na kolejne trafienia, ale bramka przeciwnika była jak zaczarowana. Do końca pierwszej połowy Rekord też miał swoje okazje, jednak to my wykorzystaliśmy błąd jego defensorów i w końcu poprawiliśmy rezultat. Druga połowa to przede wszystkim walka z obu stron. Po faulu na Jałoszyńskim mieliśmy rzut karny, ale nie zdołaliśmy go wykorzystać. Od tego momentu spotkanie mocno się zaostrzyło. Było mnóstwo fauli i niepotrzebnych "gadek" między sędzia a zawodnikami. Konsekwencje tego zachowana to czerwona kartka i stracona przez nas bramka na 5 minut przed końcem. Mimo wszystko zwycięstwo padło naszym łupem. Brawo ekipia! - cieszy się trener Pawlik.

6 października 2019, Bielsko-Biała, 9 kolejka I Wojewódzkiej Ligi Juniorów A1

Rekord Bielsko-Biała - Stadion Śląski Chorzów 1:2

Bramki: samobójcza, Rotuski

Stadion: Zocłoński, Głowa (58' Sidorski), Jałoszyński, Dobias (80' Pryka), Jezierski, Kuczera, Mucha, Nestarenko, Gieroń (72' Koziołek), Rotuski, Tkaczyk.
Stadion.TVWięcej Filmów

Najnowesze filmy

Nabory
Sponsor techniczny

Patronat medialny
Partner
Facebook