nice

Aktualności

Rocznik 2006: "Zieloni" zgubili punkty z Zagłębiem


Stadion Śląski Chorzów 2006, 06-11-2019

gallery1
Liderujaca tabeli I Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy C2 drużyna Stadionu Śląskiego zremisowała z Zagłębiem Sosnowiec 3:3. Podopieczni trenera Dawida Miłkowskiego stracili punkty, choć po 10 minutach prowadzili różnicą trzech goli.

- Ten mecz to przykład jak można zlekceważyć przeciwnika. Już w 1. minucie strzeliliśmy bramę, a do 10. prowadziliśmy 3-0. Nagle obraz meczu zmienił się jednak całkowicie. Zawodnicy, jakby zaspokojeni wynikiem. przestali być zaangażowani. Reakcje w meczu nic nie dawały. Nawet po stracie bramek niewiele się zmieniło i ostatecznie, w ostatniej minucie, w sytuacji w której mieliśmy liczebna 4x2, straciliśmy dwa punkty. Szkoda, bo zgubiliśmy je na swoje życzenie. Mam nadzieje, ze jest to pierwszy i ostatni raz, kiedy tak podchodzimy do meczu. Szkoda, ze musimy te wnioski wyciągać po naszej nieudolności. Obojętnie z kim gramy i na jakim poziomie to zawsze powinno wyglądać to tak samo - wskazuje trener Dawid Miłkowski.

30 października 2019, Chorzów, 10. kolejka I Wojewódzkiej Ligi Młodzików C2

Stadion Śląski Chorzów - Zagłębie Sosnowiec 3:3

Bramki: Sobierajski 2, Kral

Stadion: 
Nalepa, Pietruszewski P., Malinowski, Bawaj, Razakowski, Wrona, Jatta, Paczyński, Gołębiewski, Smalcerz, Sobolewski, Kurasz, Kral, Sobeczko, Harnot, Malecki, Sobierajski
Stadion.TVWięcej Filmów

Najnowesze filmy

Nabory
Sponsor techniczny

Patronat medialny
Partner
Facebook