nice

Aktualności

CLJ: Potknięcie z Rozwojem. Trzeba walczyć!


Stadion Śląski Chorzów 2003, 13-11-2019

gallery1
Drużyna Stadionu Śląskiego przegrała w Centralnej Lidze Juniorów Młodszych z Rozwojem Katowice 1:3. Na kolejkę przed końcem podopieczni trenera Arkadiusza Miedzy wciąż potrzebują punktu, by zagwarantować sobie utrzymanie w stawce.

- Po pierwszej połowie pewnie nikt nie pomyślałby, że spotkanie skończy się takim rezultatem. Pierwsze 45 minut było bardzo ciekawe w naszym wykonaniu. Wyszliśmy bardzo zmotywowani, mocno "siadając" na połowie przeciwnika. Stwarzaliśmy sobie sytuacje podbramkowe, niestety nie potrafiliśmy przełożyć ich na gola. Oczywiście przeciwnik bardzo dobrze wychodził z kontratakiem, zagrażając naszej bramce, a po jednej z takich akcji nie zdążyliśmy z asekuracją i goście objęli prowadzenie. Wydawało się, że do szatni zejdziemy z jednobramkową stratą, lecz po rozpoczęciu bardzo szybko przeprowadziliśmy dobrą akcją, którą ładnym strzałem prawą nogą zakończył Mateusz Bień, nie dając bramkarzowi najmniejszych szans - relacjonuje trener Arkadiusz Miedza.

- Druga połowa to głównie gra w strefie środkowej. Piłka wędrowała z jednej na drugą połowę, niestety zdarzyła się powtórka z pierwszej odsłony ? błąd w kryciu, brak asekuracji i przegrywaliśmy 1:2. Bramka dodała skrzydeł Rozwojowi, a nam je troszeczkę podcięła. Staraliśmy się walczyć do samego końca, niestety obrona z Katowic była tego dnia bardzo solidna. Trzeciego gola straciliśmy po stałym fragmencie gry. Bezpośrednie dośrodkowanie do zawodnika, który pozostał bez krycia i kapitalny wolej zapewniły gościom wygraną. Mieliśmy jeszcze co prawda 15 minut na odrabianie strat, dwoiliśmy się i troili, ale nerwy w końcówce tylko nam przeszkadzały. Przed nami ostatnia kolejka, naszym przeciwnikiem będzie Śląsk Wrocław. Potrzebujemy pełnej mobilizacji i stuprocentowej koncentracji, bo wszystko jest w naszych nogach, a przede wszystkim głowach. Potrafimy bardzo dużo, tylko musimy w to wszyscy uwierzyć - przekonuje trener Arkadiusz Miedza.

10 listopada 2019, Chorzów, 13 kolejka Centralnej Ligi Juniorów Młodszych

Stadion Śląski Chorzów - Rozwój Katowice 1:3

Bramka: Bień

Stadion: Kontny - Bień (85' Dańko), Kubic, Mazur, Fundament, Kotalczyk (58' Majewski), Lipniak (67' Klimczak), Niemiec, Pleban (73' Wolnik), Ślemp (64' Bańczyk), Wystop.
Stadion.TVWięcej Filmów

Najnowesze filmy

Nabory
Sponsor techniczny

Patronat medialny
Partner
Facebook