nice

Aktualności

Rocznik 2009: Udana jesień 10-latków z Chorzowa


Stadion Śląski Chorzów 2009, 20-11-2019

gallery1
Drużyny Stadionu Śląskiego z rocznika 2009 zakończyły tegoroczne ligowe rozgrywki. Podopieczni trenera Mariusza Adamczyka jesienią z powodzeniem zbierali cenne doświadczenia na piłkarskich boiskach.

- W ostatniej kolejce sezonu mierzyliśmy się na własnym obiekcie z "GieKSą" Katowice. Mecz zakończył się wynikiem 10:2. Z najlepszym bilansem bramkowym w lidze przypieczętowaliśmy awans z 1. miejsca do IV ligi, w której będziemy występować wio
sną. Dwa tygodnie temu rocznik 2009 zakończył również rozgrywki w VII lidze, w której zajęliśmy 2. miejsce z tą samą ilością punktów co zwycięzca zmagań, Orzeł Mokre. Mieliśmy jednak gorszy wynik w bezpośrednich pojedynkach z liderem. Warto za to wspomnieć, że również bilans bramkowy osiągnęliśmy najlepszy w lidze.
Cieszy, że z treningu na trening poprawiamy swoją grę i udowadniamy to w meczach ligowych. Na wiosnę będziemy się mierzyć z jeszcze lepszymi przeciwnikami, co dla rozwoju naszych zawodników jest bardzo dobrą wiadomością - podsumowuje występy swoich podopiecznych w ostatnich miesiącach trener Mariusz Adamczyk.
Stadion.TVWięcej Filmów

Najnowesze filmy

Nabory
Sponsor techniczny

Patronat medialny
Partner
Facebook