nice

Aktualności

Rocznik 2007: Skończyli tuż za liderem


Stadion Śląski Chorzów 2007, 20-11-2019

gallery1
Drużyna Stadionu Śląskiego z rocznika 2007 zakończyła jesienne zmagania w II Wojewódzkiej Ligi Młodzików. Podopieczni trenera Piotra Bryka w ostatniej serii spotkań wygrali z Rozwojem Katowice, kończąc sezon na drugim miejscu w stawce.

- W meczu, który miał być swego rodzaju sprawdzianem tego, co zrobiliśmy w tej rundzie, wypadliśmy dość przeciętnie. Grywaliśmy w tym sezonie już lepsze spotkania. Świetnie weszliśmy w mecz, szybko objęliśmy prowadzenie i mieliśmy kilka sytuacji do tego, by zwiększyć przewagę do kilku trafień. Niestety nie "zamknęliśmy" tego spotkania wystarczająco wcześnie, choć nie można też powiedzieć, że drżeliśmy o wynik. Przez większość meczu wygrywaliśmy różnicą dwóch bramek. Rozwój gola na 2:3 strzelił nam dopiero ostatniej akcji meczu, po której sędzia zakończył mecz - relacjonuje trener Piotr Bryk. - To była dobra runda w naszym wykonaniu. Przegraliśmy tylko dwa mecze, oba ze zwycięzcą ligi - Zagłębiem Sosnowiec. Oprócz tego odnieśliśmy 10 zwycięstw i zanotowaliśmy dwa remisy. Teraz czeka nas seria ciekawych sparingów, w których będziemy przygotowywali się do zmagań na wiosnę - podsumowuje jesienne występy swojego zespołu szkoleniowiec "Zielonych".

17 listopada 2019, Chorzów, 14. kolejka II Wojewódzkiej Ligi Młodzików D1

Stadion Śląski Chorzów - Rozwój Katowice 3:2 (2:1)

Bramki: Kolebacz, Mika, Rumiński

Stadion: Wieczorkiewicz, Operhalski, Adamski, Piworowicz, Ćwielong, Swatowski, Rumiński, Malecki, Kolebacz oraz Mika, Sarnecki, Gołuch
Stadion.TVWięcej Filmów

Najnowesze filmy

Nabory
Sponsor techniczny

Patronat medialny
Partner
Facebook