nice

Aktualności

Informacje o obozie letnim dla roczników 04, 05, 06


, 19-03-2015

gallery1
W terminie od 9 do 18 sierpnia 2015 w Augustowie odbędzie się obóz piłkarski dla drużyn GTV Stadionu Śląskiego Chorzów z roczników 2004, 2005 i 2006. Przedstawiamy pierwsze, obszerne informacje na ten temat.

MIEJSCE: 
Augustów i okolice cechuje niezwykłe bogactwo flory i fauny. Unikatowość w skali europejskiej spowodowała utworzenie wielu obszarów chronionych: Suwalskiego Parku Krajobrazowego, Wigierskiego Parku Narodowego, Biebrzańskiego Parku Narodowego.

ZAKWATEROWANIE: "Hostel Augustów".  Obiekt znajduje się przy kompleksie sportowym w postaci stadionu wielofunkcyjnego (składającego się z płyty piłkarskiej głównej, płyty treniongowej, stadionu z urządzeniami lekkoatletycznymi i "orlika". Jest położony w odległości około 200 metrów od jeziora Necko i jeziora Białego co zachęca do uprawiania sportó wodnych. Na terenie otaczającym budynek jest miejsce na ognisko oraz plac do siatkówki. Obszar świetnie nadaje się do porannej rozgrzewki lub na popołudniowy odpoczynek na trawniku.

Zobacz stronę internetową Hostel Augustów

POBYT: 9 pełnych dni/8 noclegów 
w pokojach 2,3,4-osobowych. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki z pełnym węzłem saintarnym oraz TV.

WYŻYWIENIE: trzy posiłki dziennie, wody i witaminy po treningu

PLAN POBYTU: Zajęcia na boisku piłkarskim 2 razy dziennie po 1,5h + "Orlik"; płyta piłkarska główna + szatnie + natryski. Zajęcia na kompleksie COSiR

TRANSPORT: autokarem, Chorzów - Augustów - Chorzów

CENA: 1130zł
TERMIN: 9.08 - 18.08.2014
Stadion.TVWięcej Filmów

Najnowesze filmy

Nabory
Sponsor techniczny

Patronat medialny
Partner
Facebook