nice

Stadion Śląski Chorzów 99

Tabela - 2 Wojewódzka Liga Juniorów Starszych

L.p Drużyna M. W. R. P. +/- Pkt.
1 GKS Katowice 8 6 2 0 28 20
2 Piast Gliwice 8 6 0 2 24 18
3 Stadion Śląski Chorzów 99 10 5 3 2 20 18
4 MSPN Górnik Zabrze 7 5 2 0 17 17
5 MOSiR Jastrzębie 6 5 1 0 21 16
6 UKS Ruch Chorzów 9 4 1 4 13 13
7 Gwarek Tarnowskie Góry 8 3 1 4 -1 10
8 Górnik 09 Mysłowice 8 2 4 2 -7 10
9 Concordia Knurów 7 3 0 4 -4 9
10 Nadzieja Bytom 7 3 0 4 -19 9
11 Czarni Pyskowice 6 2 1 3 -13 7
12 AKS Wyzwolenie Chorzów 7 1 1 5 -21 4
13 MOSiR Stal Zabrze 7 1 1 5 -21 4
14 Sarmacja Będzin 6 1 1 4 -13 4
15 Zantka Chorzów 7 1 1 5 -13 4
16 CKS Czeladź 7 1 1 5 -11 4

Terminarz- 2 Wojewódzka Liga Juniorów Starszych

Kolejka Data Godz. Mecz Relacja
Kolejka 1 20-08-2017 11:00 Nadzieja Bytom - Stadion Śląski Chorzów 99 1:9
Kolejka 1 20-08-2017 11:00 MOSiR Stal Zabrze - MSPN Górnik Zabrze 0:4
Kolejka 1 20-08-2017 11:00 CKS Czeladź - Sarmacja Będzin -
Kolejka 1 20-08-2017 11:10 Gwarek Tarnowskie Góry - Zantka Chorzów 4:0
Kolejka 1 20-08-2017 11:00 GKS Katowice - MOSiR Jastrzębie 2:2
Kolejka 1 20-08-2017 11:00 APN Odra Wodzisław - Piast Gliwice -
Kolejka 1 20-08-2017 11:00 Czarni Pyskowice - Concordia Knurów -
Kolejka 1 20-08-2017 11:00 Unia Racibórz - Górnik 09 Mysłowice -
Kolejka 1 20-08-2017 11:00 UKS Ruch Chorzów - AKS Wyzwolenie Chorzów -
Kolejka 2 27-08-2017 10:30 Stadion Śląski Chorzów 99 - AKS Wyzwolenie Chorzów 5:0
Kolejka 2 27-08-2017 11:00 Górnik 09 Mysłowice - UKS Ruch Chorzów 2:2
Kolejka 2 27-08-2017 11:00 Concordia Knurów - Unia Racibórz -
Kolejka 2 27-08-2017 11:00 Piast Gliwice - Czarni Pyskowice 14:1
Kolejka 2 27-08-2017 11:00 MOSiR Jastrzębie - APN Odra Wodzisław -
Kolejka 2 27-08-2017 11:00 Zantka Chorzów - GKS Katowice 1:6
Kolejka 2 27-08-2017 11:00 Sarmacja Będzin - Gwarek Tarnowskie Góry 2:2
Kolejka 2 27-08-2017 11:00 MSPN Górnik Zabrze - CKS Czeladź 4:0
Kolejka 2 27-08-2017 11:00 Nadzieja Bytom - MOSiR Stal Zabrze 4:2
Kolejka 3 31-08-2017 11:00 MOSiR Stal Zabrze - Stadion Śląski Chorzów 99 3:3
Kolejka 3 31-08-2017 11:00 CKS Czeladź - Nadzieja Bytom 0:2
Kolejka 3 31-08-2017 11:00 Gwarek Tarnowskie Góry - MSPN Górnik Zabrze 0:3
Kolejka 3 31-08-2017 11:00 GKS Katowice - Sarmacja Będzin 4:1
Kolejka 3 31-08-2017 11:00 APN Odra Wodzisław - Zantka Chorzów -
Kolejka 3 31-08-2017 11:00 Czarni Pyskowice - MOSiR Jastrzębie -
Kolejka 3 31-08-2017 11:00 Unia Racibórz - Piast Gliwice -
Kolejka 3 31-08-2017 11:00 UKS Ruch Chorzów - Concordia Knurów 4:1
Kolejka 3 31-08-2017 11:00 AKS Wyzwolenie Chorzów - Górnik 09 Mysłowice 2:2
Kolejka 4 03-09-2017 12:00 Stadion Śląski Chorzów 99 - Górnik 09 Mysłowice 1:1
Kolejka 4 03-09-2017 11:00 Concordia Knurów - AKS Wyzwolenie Chorzów 4:3
Kolejka 4 03-09-2017 11:00 Piast Gliwice - UKS Ruch Chorzów 4:2
Kolejka 4 03-09-2017 11:00 MOSiR Jastrzębie - Unia Racibórz -
Kolejka 4 03-09-2017 11:00 Zantka Chorzów - Czarni Pyskowice 0:0
Kolejka 4 03-09-2017 11:00 Sarmacja Będzin - APN Odra Wodzisław -
Kolejka 4 03-09-2017 11:00 MSPN Górnik Zabrze - GKS Katowice 2:2
Kolejka 4 03-09-2017 11:00 Nadzieja Bytom - Gwarek Tarnowskie Góry 3:2
Kolejka 4 03-09-2017 11:00 MOSiR Stal Zabrze - CKS Czeladź 1:2
Kolejka 5 09-09-2017 11:00 Górnik 09 Mysłowice - Concordia Knurów 2:1
Kolejka 5 09-09-2017 11:00 CKS Czeladź - Stadion Śląski Chorzów 99 1:1
Kolejka 5 09-09-2017 11:00 Gwarek Tarnowskie Góry - MOSiR Stal Zabrze 1:2
Kolejka 5 09-09-2017 11:00 GKS Katowice - Nadzieja Bytom 6:0
Kolejka 5 09-09-2017 11:00 APN Odra Wodzisław - MSPN Górnik Zabrze -
Kolejka 5 09-09-2017 11:00 Czarni Pyskowice - Sarmacja Będzin 0:2
Kolejka 5 09-09-2017 11:00 UKS Ruch Chorzów - MOSiR Jastrzębie 1:6
Kolejka 5 09-09-2017 11:00 AKS Wyzwolenie Chorzów - Piast Gliwice 0:5
Kolejka 6 14-09-2017 11:00 Stadion Śląski Chorzów 99 - Concordia Knurów 4:0
Kolejka 6 14-09-2017 11:00 Piast Gliwice - Górnik 09 Mysłowice 4:1
Kolejka 6 14-09-2017 11:00 MOSiR Jastrzębie - AKS Wyzwolenie Chorzów 9:2
Kolejka 6 14-09-2017 11:00 Zantka Chorzów - UKS Ruch Chorzów 2:1
Kolejka 6 14-09-2017 11:00 MSPN Górnik Zabrze - Czarni Pyskowice -
Kolejka 6 14-09-2017 11:00 Nadzieja Bytom - APN Odra Wodzisław -
Kolejka 6 14-09-2017 11:00 MOSiR Stal Zabrze - GKS Katowice 0:11
Kolejka 6 14-09-2017 11:00 CKS Czeladź - Gwarek Tarnowskie Góry 0:2
Kolejka 7 16-09-2017 11:00 Górnik 09 Mysłowice - MOSiR Jastrzębie 1:7
Kolejka 7 16-09-2017 11:00 Gwarek Tarnowskie Góry - Stadion Śląski Chorzów 99 0:4
Kolejka 7 16-09-2017 11:00 GKS Katowice - CKS Czeladź 3:1
Kolejka 7 16-09-2017 11:00 APN Odra Wodzisław - MOSiR Jastrzębie -
Kolejka 7 16-09-2017 11:00 Czarni Pyskowice - Nadzieja Bytom 2:0
Kolejka 7 16-09-2017 11:00 UKS Ruch Chorzów - Sarmacja Będzin 8:0
Kolejka 7 16-09-2017 11:00 AKS Wyzwolenie Chorzów - Zantka Chorzów 2:1
Kolejka 7 16-09-2017 11:00 Concordia Knurów - Piast Gliwice 2:4
Kolejka 8 24-09-2017 10:00 Stadion Śląski Chorzów 99 - Piast Gliwice 1:0
Kolejka 8 24-09-2017 11:00 MOSiR Jastrzębie - Concordia Knurów -
Kolejka 8 24-09-2017 11:00 Zantka Chorzów - Górnik 09 Mysłowice -
Kolejka 8 24-09-2017 11:00 Sarmacja Będzin - AKS Wyzwolenie Chorzów -
Kolejka 8 24-09-2017 11:00 MSPN Górnik Zabrze - UKS Ruch Chorzów 3:1
Kolejka 8 24-09-2017 11:00 MOSiR Stal Zabrze - UKS Ruch Chorzów -
Kolejka 8 24-09-2017 11:00 CKS Czeladź - APN Odra Wodzisław -
Kolejka 8 24-09-2017 11:00 Gwarek Tarnowskie Góry - GKS Katowice -
Kolejka 9 28-09-2017 11:00 GKS Katowice - Stadion Śląski Chorzów 99 1:0
Kolejka 9 28-09-2017 11:00 APN Odra Wodzisław - Gwarek Tarnowskie Góry -
Kolejka 9 28-09-2017 11:00 Czarni Pyskowice - CKS Czeladź 2:0
Kolejka 9 28-09-2017 11:00 UKS Ruch Chorzów - Nadzieja Bytom 8:0
Kolejka 9 28-09-2017 11:00 AKS Wyzwolenie Chorzów - MSPN Górnik Zabrze 1:5
Kolejka 9 28-09-2017 11:00 Górnik 09 Mysłowice - Sarmacja Będzin 2:1
Kolejka 9 28-09-2017 11:00 Concordia Knurów - Zantka Chorzów 3:1
Kolejka 9 28-09-2017 11:00 Piast Gliwice - MOSiR Jastrzębie 1:3
Kolejka 10 01-10-2017 11:00 Stadion Śląski Chorzów 99 - MOSiR Jastrzębie 1:2
Kolejka 10 01-10-2017 11:00 Zantka Chorzów - Piast Gliwice 0:2
Kolejka 10 01-10-2017 11:00 Sarmacja Będzin - Concordia Knurów 1:4
Kolejka 10 01-10-2017 11:00 MSPN Górnik Zabrze - Górnik 09 Mysłowice 1:1
Kolejka 10 01-10-2017 11:00 Nadzieja Bytom - AKS Wyzwolenie Chorzów -
Kolejka 10 01-10-2017 11:00 MOSiR Stal Zabrze - UKS Ruch Chorzów 1:5
Kolejka 10 01-10-2017 11:00 Gwarek Tarnowskie Góry - Czarni Pyskowice 3:1
Kolejka 10 01-10-2017 11:00 GKS Katowice - APN Odra Wodzisław -
Kolejka 11 07-10-2017 11:00 Górnik 09 Mysłowice - Nadzieja Bytom -
Kolejka 11 07-10-2017 11:00 APN Odra Wodzisław - Stadion Śląski Chorzów 99 -
Kolejka 11 07-10-2017 11:00 Czarni Pyskowice - GKS Katowice -
Kolejka 11 07-10-2017 11:00 UKS Ruch Chorzów - CKS Czeladź -
Kolejka 11 07-10-2017 11:00 AKS Wyzwolenie Chorzów - MOSiR Stal Zabrze -
Kolejka 11 07-10-2017 11:00 Concordia Knurów - MSPN Górnik Zabrze -
Kolejka 11 07-10-2017 11:00 Piast Gliwice - Sarmacja Będzin -
Kolejka 11 07-10-2017 11:00 MOSiR Jastrzębie - Zantka Chorzów -
Kolejka 12 15-10-2017 11:00 Stadion Śląski Chorzów 99 - Zantka Chorzów -
Kolejka 12 15-10-2017 11:00 Sarmacja Będzin - MOSiR Jastrzębie -
Kolejka 12 15-10-2017 11:00 MSPN Górnik Zabrze - Piast Gliwice -
Kolejka 12 15-10-2017 11:00 Nadzieja Bytom - Concordia Knurów -
Kolejka 12 15-10-2017 11:00 MOSiR Stal Zabrze - Górnik 09 Mysłowice -
Kolejka 12 15-10-2017 11:00 CKS Czeladź - AKS Wyzwolenie Chorzów -
Kolejka 12 15-10-2017 11:00 Gwarek Tarnowskie Góry - UKS Ruch Chorzów -
Kolejka 12 15-10-2017 11:00 APN Odra Wodzisław - Czarni Pyskowice -
Kolejka 13 21-10-2017 11:00 Górnik 09 Mysłowice - CKS Czeladź -
Kolejka 13 21-10-2017 11:00 Czarni Pyskowice - Stadion Śląski Chorzów 99 -
Kolejka 13 21-10-2017 11:00 UKS Ruch Chorzów - GKS Katowice -
Kolejka 13 21-10-2017 11:00 AKS Wyzwolenie Chorzów - Gwarek Tarnowskie Góry -
Kolejka 13 21-10-2017 11:00 Concordia Knurów - MOSiR Stal Zabrze -
Kolejka 13 21-10-2017 11:00 Piast Gliwice - Nadzieja Bytom -
Kolejka 13 21-10-2017 11:00 MOSiR Jastrzębie - MSPN Górnik Zabrze -
Kolejka 13 21-10-2017 11:00 Zantka Chorzów - Sarmacja Będzin -
Kolejka 14 29-10-2017 11:00 Stadion Śląski Chorzów 99 - Sarmacja Będzin -
Kolejka 14 29-10-2017 11:00 MSPN Górnik Zabrze - Zantka Chorzów -
Kolejka 14 29-10-2017 11:00 Nadzieja Bytom - MOSiR Jastrzębie -
Kolejka 14 29-10-2017 11:00 MOSiR Stal Zabrze - Piast Gliwice -
Kolejka 14 29-10-2017 11:00 CKS Czeladź - Concordia Knurów -
Kolejka 14 29-10-2017 11:00 Gwarek Tarnowskie Góry - Górnik 09 Mysłowice -
Kolejka 14 29-10-2017 11:00 GKS Katowice - AKS Wyzwolenie Chorzów -
Kolejka 14 29-10-2017 11:00 APN Odra Wodzisław - UKS Ruch Chorzów -
Kolejka 15 04-11-2017 11:00 Górnik 09 Mysłowice - GKS Katowice -
Kolejka 15 04-11-2017 11:00 UKS Ruch Chorzów - Czarni Pyskowice -
Kolejka 15 04-11-2017 11:00 AKS Wyzwolenie Chorzów - APN Odra Wodzisław -
Kolejka 15 04-11-2017 11:00 Concordia Knurów - Gwarek Tarnowskie Góry -
Kolejka 15 04-11-2017 11:00 Piast Gliwice - CKS Czeladź -
Kolejka 15 04-11-2017 11:00 MOSiR Jastrzębie - MOSiR Stal Zabrze -
Kolejka 15 04-11-2017 11:00 Zantka Chorzów - Nadzieja Bytom -
Kolejka 15 04-11-2017 11:00 Sarmacja Będzin - MSPN Górnik Zabrze -
Kolejka 16 12-11-2017 11:00 Stadion Śląski Chorzów 99 - MSPN Górnik Zabrze -
Kolejka 16 12-11-2017 11:00 Nadzieja Bytom - Sarmacja Będzin -
Kolejka 16 12-11-2017 11:00 MOSiR Stal Zabrze - Zantka Chorzów -
Kolejka 16 12-11-2017 11:00 Gwarek Tarnowskie Góry - Piast Gliwice -
Kolejka 16 12-11-2017 11:00 CKS Czeladź - MOSiR Jastrzębie -
Kolejka 16 12-11-2017 11:00 GKS Katowice - Concordia Knurów -
Kolejka 16 12-11-2017 11:00 Odra Centrum Wodzisław - Górnik 09 Mysłowice -
Kolejka 16 12-11-2017 11:00 Czarni Sosnowiec - AKS Wyzwolenie Chorzów -
Kolejka 17 18-11-2017 11:00 Górnik 09 Mysłowice - Czarni Pyskowice -
Kolejka 17 18-11-2017 11:00 UKS Ruch Chorzów - Stadion Śląski Chorzów 99 -
Kolejka 17 18-11-2017 11:00 Concordia Knurów - APN Odra Wodzisław -
Kolejka 17 18-11-2017 11:00 Piast Gliwice - GKS Katowice -
Kolejka 17 18-11-2017 11:00 MOSiR Jastrzębie - Gwarek Tarnowskie Góry -
Kolejka 17 18-11-2017 11:00 Zantka Chorzów - CKS Czeladź -
Kolejka 17 18-11-2017 11:00 Sarmacja Będzin - MOSiR Stal Zabrze -
Kolejka 17 18-11-2017 11:00 MSPN Górnik Zabrze - Nadzieja Bytom -

Statystyki zawodników

Nr. Zawodnik Pozycja Mecze Min. Br. Asys. Ż.K C.K
1 Banach Jakub pomocnik 69 4634 15 8 1 1
2 Barteczko Jakub obrońca 81 5811 10 5 0 0
3 Buszka Szymon bramkarz 50 3124 0 0 0 0
4 Cichy Jakub pomocnik 62 4062 0 4 0 0
5 Czech Sebastian pomocnik 9 603 7 0 0 0
6 Czerwiński Adam bramkarz 50 2513 0 0 0 0
7 Fijołek Marcin pomocnik 4 119 1 0 0 0
8 Grychtolik Patryk napastnik 69 4883 58 21 0 0
9 Gutkowski Hubert pomocnik 25 1094 10 3 0 0
10 Karwat Michał pomocnik 15 1105 1 0 0 0
11 Kielar Mateusz pomocnik 43 1652 2 3 0 0
12 Kubasiak Kacper pomocnik 65 3899 14 10 0 0
13 Latacz Paweł pomocnik/napastnik 53 3114 5 2 0 0
14 Lipiec Jakub pomocnik 14 720 2 1 0 0
15 Matysek Patryk pomocnik 53 3293 15 23 0 0
16 Muszyński Paweł pomocnik 30 1457 6 7 0 0
17 Ochman Patryk napastnik 94 5163 66 25 0 0
18 Peroń Łukasz pomocnik 67 4753 9 24 0 0
19 Pytlig Adrian pomocnik 34 2155 8 3 0 0
20 Rogowski Mikołaj obrońca 35 1633 0 0 0 0
21 Rusek Adrian pomocnik 63 3793 16 16 0 0
22 Skowiera Dominik pomocnik 0 0 0 0 0 0
23 Skowron Martin obrońca 69 4341 0 2 2 2
24 Sołtysek Michał pomocnik 12 618 0 0 0 0
25 Stach Marcin napastnik 41 1543 9 1 0 0
26 Strychacz Piotr pomocnik 30 2372 4 2 0 0
27 Tajstra Tymoteusz pomocnik 20 988 4 2 0 0
28 Tonia Arkadiusz bramkarz 56 3257 2 1 0 1
29 Tonia Maciej napastnik 74 5197 41 10 0 0
30 Utikal Michał napastnik 59 2403 11 5 0 1
31 Warmuz Jakub obrońca 52 3562 4 8 0 0
32 Wawrzyn Dominik obrońca 17 1120 0 0 0 0
33 Winiarski Patryk pomocnik 35 1757 11 3 1 0
34 Witerski Sebastian obrońca 43 2115 3 3 0 0
35 Włodarczyk Michał pomocnik 86 5271 4 4 1 0
36 Wolff Szymon obrońca 81 5855 2 0 0 1
37 Wróbel Patryk bramkarz 1 80 0 0 0 0
38 Zięba Przemysław obrońca 48 2018 2 3 1 0

Trenerzy

Bartłomiej Zdrzałek

Newsy - 2 Wojewódzka Liga Juniorów Starszych

Sponsorzy
Polecamy

Patronat medialny
Partner
Facebook