nice

Stadion Śląski Chorzów 2000

Tabela - 1 Wojewódzka Liga Juniorów Starszych

L.p Drużyna M. W. R. P. +/- Pkt.
1 Gwarek Zabrze 15 13 1 1 34 40
2 GKS Katowice 15 12 2 1 42 38
3 Rozwój Katowice 16 10 4 2 19 34
4 Zagłębie Sosnowiec 16 9 2 5 10 29
5 Rekord Bielsko-Biała 16 8 3 5 20 27
6 Skra Częstochowa 16 7 4 5 2 25
7 GKS Jastrzębie 16 7 2 7 5 23
8 Górnik Zabrze 16 6 3 7 10 21
9 GKS Tychy 15 6 2 7 8 20
10 Stadion Śląski Chorzów 2000 16 5 5 6 2 20
11 Piast Gliwice 16 6 2 8 -4 20
12 ROW Rybnik 15 5 2 8 4 17
13 UKS Ruch Chorzów 16 4 4 8 -3 16
14 Odra Centrum Wodzisław 16 4 3 9 -17 15
15 Podbeskidzie Bielsko-Biała 16 3 3 10 -20 12
16 Zapora Wapienica 16 0 0 16 -112 0

Terminarz- 1 Wojewódzka Liga Juniorów Starszych

Kolejka Data Godz. Mecz Relacja
Kolejka 1 12-08-2018 11:00 Odra Centrum Wodzisław - GKS Katowice 1:3
Kolejka 1 12-08-2018 11:00 GKS Tychy - UKS Ruch Chorzów 2:2
Kolejka 1 12-08-2018 11:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Zabrze 0:3
Kolejka 1 12-08-2018 11:00 Gwarek Zabrze - Zagłębie Sosnowiec 5:1
Kolejka 1 12-08-2018 11:00 Skra Częstochowa - Piast Gliwice 5:0
Kolejka 1 14-08-2018 11:00 GKS Jastrzębie - Stadion Śląski Chorzów 2000 1:1
Kolejka 1 22-08-2018 11:00 Zapora Wapienica - ROW Rybnik 0:5
Kolejka 1 23-08-2018 11:00 Rozwój Katowice - Rekord Bielsko-Biała 3:2
Kolejka 2 19-08-2018 11:00 Rekord Bielsko-Biała - Piast Gliwice 5:0
Kolejka 2 19-08-2018 11:00 ROW Rybnik - Skra Częstochowa 0:1
Kolejka 2 19-08-2018 11:00 Stadion Śląski Chorzów 2000 - Zapora Wapienica 9:1
Kolejka 2 19-08-2018 11:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Jastrzębie 1:3
Kolejka 2 19-08-2018 11:00 Górnik Zabrze - Gwarek Zabrze 0:1
Kolejka 2 19-08-2018 11:00 UKS Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:1
Kolejka 2 19-08-2018 11:00 GKS Katowice - GKS Tychy 3:0
Kolejka 2 19-08-2018 11:00 Rozwój Katowice - Odra Centrum Wodzisław 4:0
Kolejka 3 20-09-2018 11:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Katowice 0:4
Kolejka 3 25-08-2018 11:00 Zapora Wapienica - Zagłębie Sosnowiec 1:6
Kolejka 3 25-08-2018 11:00 Odra Centrum Wodzisław - Rekord Bielsko-Biała 0:3
Kolejka 3 25-08-2018 11:00 GKS Tychy - Rozwój Katowice 1:2
Kolejka 3 25-08-2018 11:00 Gwarek Zabrze - UKS Ruch Chorzów 2:1
Kolejka 3 25-08-2018 11:00 GKS Jastrzębie - Górnik Zabrze 1:4
Kolejka 3 25-08-2018 11:00 Skra Częstochowa - Stadion Śląski Chorzów 2000 2:1
Kolejka 3 25-08-2018 11:00 Piast Gliwice - ROW Rybnik 2:3
Kolejka 4 02-09-2018 11:00 Rekord Bielsko-Biała - ROW Rybnik 4:3
Kolejka 4 02-09-2018 12:00 Stadion Śląski Chorzów 2000 - Piast Gliwice 1:0
Kolejka 4 02-09-2018 11:00 Zagłębie Sosnowiec - Skra Częstochowa 0:2
Kolejka 4 02-09-2018 11:00 Górnik Zabrze - Zapora Wapienica 9:0
Kolejka 4 02-09-2018 11:00 UKS Ruch Chorzów - GKS Jastrzębie 2:1
Kolejka 4 02-09-2018 11:00 GKS Katowice - Gwarek Zabrze 2:0
Kolejka 4 02-09-2018 11:00 Odra Centrum Wodzisław - GKS Tychy 1:5
Kolejka 4 02-09-2018 11:00 Rozwój Katowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:2
Kolejka 5 08-09-2018 11:00 Zapora Wapienica - UKS Ruch Chorzów 0:7
Kolejka 5 08-09-2018 11:00 GKS Tychy - Rekord Bielsko-Biała 1:3
Kolejka 5 08-09-2018 11:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Odra Centrum Wodzisław 0:4
Kolejka 5 08-09-2018 11:00 Gwarek Zabrze - Rozwój Katowice 1:1
Kolejka 5 08-09-2018 11:00 GKS Jastrzębie - GKS Katowice 0:4
Kolejka 5 08-09-2018 11:00 Skra Częstochowa - Górnik Zabrze 2:3
Kolejka 5 08-09-2018 11:00 Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec 1:2
Kolejka 5 12-09-2018 16:00 ROW Rybnik - Stadion Śląski Chorzów 2000 1:2
Kolejka 6 16-09-2018 11:00 Zagłębie Sosnowiec - ROW Rybnik 2:3
Kolejka 6 16-09-2018 11:00 Górnik Zabrze - Piast Gliwice 2:3
Kolejka 6 16-09-2018 11:00 UKS Ruch Chorzów - Skra Częstochowa 1:1
Kolejka 6 16-09-2018 11:00 GKS Katowice - Zapora Wapienica 13:0
Kolejka 6 16-09-2018 11:00 Rozwój Katowice - GKS Jastrzębie 0:0
Kolejka 6 16-09-2018 11:00 Odra Centrum Wodzisław - Gwarek Zabrze 0:4
Kolejka 6 16-09-2018 11:00 GKS Tychy - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:1
Kolejka 6 17-09-2018 11:00 Rekord Bielsko-Biała - Stadion Śląski Chorzów 2000 2:2
Kolejka 7 22-09-2018 11:00 Zapora Wapienica - Rozwój Katowice 1:6
Kolejka 7 22-09-2018 11:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Rekord Bielsko-Biała 2:1
Kolejka 7 22-09-2018 11:00 Gwarek Zabrze - GKS Tychy 2:0
Kolejka 7 22-09-2018 11:00 GKS Jastrzębie - Odra Centrum Wodzisław 4:1
Kolejka 7 22-09-2018 11:00 Skra Częstochowa - GKS Katowice 0:0
Kolejka 7 22-09-2018 11:00 Piast Gliwice - UKS Ruch Chorzów 5:1
Kolejka 7 22-09-2018 11:00 ROW Rybnik - Górnik Zabrze 2:2
Kolejka 7 23-09-2018 12:00 Stadion Śląski Chorzów 2000 - Zagłębie Sosnowiec 0:0
Kolejka 8 30-09-2018 11:00 Rekord Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec 2:2
Kolejka 8 30-09-2018 11:00 Górnik Zabrze - Stadion Śląski Chorzów 2000 2:2
Kolejka 8 30-09-2018 11:00 UKS Ruch Chorzów - ROW Rybnik 2:4
Kolejka 8 30-09-2018 11:00 GKS Katowice - Piast Gliwice 4:2
Kolejka 8 30-09-2018 11:00 Rozwój Katowice - Skra Częstochowa 3:1
Kolejka 8 30-09-2018 11:00 Odra Centrum Wodzisław - Zapora Wapienica 4:0
Kolejka 8 30-09-2018 11:00 GKS Tychy - GKS Jastrzębie 4:1
Kolejka 8 30-09-2018 11:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Gwarek Zabrze 2:4
Kolejka 9 06-10-2018 11:00 Zapora Wapienica - GKS Tychy 0:3
Kolejka 9 06-10-2018 11:00 Gwarek Zabrze - Rekord Bielsko-Biała 2:1
Kolejka 9 06-10-2018 11:00 GKS Jastrzębie - Podbeskidzie Bielsko-Biała 4:0
Kolejka 9 06-10-2018 11:00 Skra Częstochowa - Odra Centrum Wodzisław 1:1
Kolejka 9 06-10-2018 11:00 Piast Gliwice - Rozwój Katowice 0:0
Kolejka 9 06-10-2018 11:00 ROW Rybnik - GKS Katowice 2:2
Kolejka 9 06-10-2018 11:00 Stadion Śląski Chorzów 2000 - UKS Ruch Chorzów 1:0
Kolejka 9 06-10-2018 11:00 Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 2:1
Kolejka 10 14-10-2018 11:00 Rekord Bielsko-Biała - Górnik Zabrze 2:1
Kolejka 10 14-10-2018 11:00 UKS Ruch Chorzów - Zagłębie Sosnowiec 2:0
Kolejka 10 14-10-2018 11:00 GKS Katowice - Stadion Śląski Chorzów 2000 4:1
Kolejka 10 14-10-2018 11:00 Rozwój Katowice - ROW Rybnik 1:0
Kolejka 10 14-10-2018 11:00 Odra Centrum Wodzisław - Piast Gliwice 1:2
Kolejka 10 14-10-2018 11:00 GKS Tychy - Skra Częstochowa 7:2
Kolejka 10 14-10-2018 11:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zapora Wapienica 9:1
Kolejka 10 14-10-2018 11:00 Gwarek Zabrze - GKS Jastrzębie 4:2
Kolejka 11 20-10-2018 11:00 Zapora Wapienica - Gwarek Zabrze 0:11
Kolejka 11 20-10-2018 11:00 GKS Jastrzębie - Rekord Bielsko-Biała 2:5
Kolejka 11 20-10-2018 11:00 Skra Częstochowa - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:1
Kolejka 11 20-10-2018 11:00 Piast Gliwice - GKS Tychy 3:2
Kolejka 11 20-10-2018 11:00 ROW Rybnik - Odra Centrum Wodzisław 1:2
Kolejka 11 20-10-2018 11:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 2:1
Kolejka 11 20-10-2018 11:00 Górnik Zabrze - UKS Ruch Chorzów 3:1
Kolejka 11 21-10-2018 12:00 Stadion Śląski Chorzów 2000 - Rozwój Katowice 1:3
Kolejka 12 14-11-2018 11:00 GKS Tychy - ROW Rybnik -
Kolejka 12 28-10-2018 11:00 Rekord Bielsko-Biała - UKS Ruch Chorzów 4:2
Kolejka 12 28-10-2018 11:00 GKS Katowice - Górnik Zabrze 3:0
Kolejka 12 28-10-2018 11:00 Rozwój Katowice - Zagłębie Sosnowiec 3:4
Kolejka 12 28-10-2018 11:00 Odra Centrum Wodzisław - Stadion Śląski Chorzów 2000 3:3
Kolejka 12 28-10-2018 11:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Piast Gliwice 0:3
Kolejka 12 28-10-2018 11:00 Gwarek Zabrze - Skra Częstochowa 2:0
Kolejka 12 28-10-2018 11:00 GKS Jastrzębie - Zapora Wapienica 9:0
Kolejka 13 04-11-2018 11:00 Zapora Wapienica - Rekord Bielsko-Biała 0:11
Kolejka 13 04-11-2018 11:00 Piast Gliwice - Gwarek Zabrze 1:2
Kolejka 13 04-11-2018 11:00 ROW Rybnik - Podbeskidzie Bielsko-Biała 5:1
Kolejka 13 04-11-2018 11:00 Stadion Śląski Chorzów 2000 - GKS Tychy 0:3
Kolejka 13 04-11-2018 11:00 Zagłębie Sosnowiec - Odra Centrum Wodzisław 4:0
Kolejka 13 04-11-2018 11:00 Górnik Zabrze - Rozwój Katowice 2:3
Kolejka 13 04-11-2018 11:00 UKS Ruch Chorzów - GKS Katowice 0:1
Kolejka 13 04-11-2018 11:00 Skra Częstochowa - GKS Jastrzębie 1:0
Kolejka 14 10-11-2018 11:00 Zapora Wapienica - Skra Częstochowa 0:7
Kolejka 14 10-11-2018 11:00 Rekord Bielsko-Biała - GKS Katowice 2:6
Kolejka 14 10-11-2018 11:00 Rozwój Katowice - UKS Ruch Chorzów 2:0
Kolejka 14 10-11-2018 11:00 Odra Centrum Wodzisław - Górnik Zabrze 2:2
Kolejka 14 10-11-2018 11:00 GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec 1:2
Kolejka 14 10-11-2018 11:00 GKS Jastrzębie - Piast Gliwice 3:1
Kolejka 14 11-11-2018 11:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stadion Śląski Chorzów 2000 0:4
Kolejka 14 11-11-2018 11:00 Gwarek Zabrze - ROW Rybnik 2:0
Kolejka 15 18-11-2018 11:00 Skra Częstochowa - Rekord Bielsko-Biała 0:0
Kolejka 15 18-11-2018 11:00 Piast Gliwice - Zapora Wapienica 5:1
Kolejka 15 18-11-2018 11:00 ROW Rybnik - GKS Jastrzębie 2:3
Kolejka 15 18-11-2018 10:00 Stadion Śląski Chorzów 2000 - Gwarek Zabrze 0:3
Kolejka 15 18-11-2018 10:00 Zagłębie Sosnowiec - Podbeskidzie Bielsko-Biała 8:2
Kolejka 15 18-11-2018 11:00 Górnik Zabrze - GKS Tychy 1:0
Kolejka 15 18-11-2018 11:00 UKS Ruch Chorzów - Odra Centrum Wodzisław 2:0
Kolejka 15 18-11-2018 11:00 GKS Katowice - Rozwój Katowice 2:0
Kolejka 16 19-05-2019 11:00 Rekord Bielsko-Biała - Podbeskidzie Bielsko-Biała -
Kolejka 16 19-05-2019 11:00 GKS Tychy - Piast Gliwice -
Kolejka 16 19-05-2019 11:00 UKS Ruch Chorzów - Górnik Zabrze -
Kolejka 16 19-05-2019 11:00 GKS Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec -
Kolejka 16 19-05-2019 11:00 Stadion Śląski Chorzów 2000 - Odra Centrum Wodzisław -
Kolejka 16 19-05-2019 11:00 ROW Rybnik - Zapora Wapienica -
Kolejka 16 19-05-2019 11:00 Skra Częstochowa - Rozwój Katowice -
Kolejka 17 25-05-2019 11:00 Odra Centrum Wodzisław - Zagłębie Sosnowiec -
Kolejka 17 25-05-2019 11:00 Zapora Wapienica - Stadion Śląski Chorzów 2000 -
Kolejka 17 25-05-2019 11:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Rozwój Katowice -
Kolejka 17 25-05-2019 11:00 Skra Częstochowa - ROW Rybnik -
Kolejka 17 25-05-2019 11:00 GKS Jastrzębie - UKS Ruch Chorzów -
Kolejka 17 25-05-2019 11:00 GKS Tychy - Górnik Zabrze -
Kolejka 17 25-05-2019 11:00 Piast Gliwice - Rekord Bielsko-Biała -
Kolejka 18 14-04-2019 11:00 Piast Gliwice - Podbeskidzie Bielsko-Biała -
Kolejka 18 14-04-2019 11:00 Górnik Zabrze - Rekord Bielsko-Biała -
Kolejka 18 14-04-2019 11:00 GKS Jastrzębie - GKS Tychy -
Kolejka 18 14-04-2019 11:00 Zagłębie Sosnowiec - Zapora Wapienica -
Kolejka 18 14-04-2019 11:00 Stadion Śląski Chorzów 2000 - Skra Częstochowa -
Kolejka 18 14-04-2019 11:00 ROW Rybnik - Rozwój Katowice -
Kolejka 18 14-04-2019 11:00 Odra Centrum Wodzisław - UKS Ruch Chorzów -
Kolejka 19 18-04-2019 11:00 Rozwój Katowice - Stadion Śląski Chorzów 2000 -
Kolejka 19 18-04-2019 11:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - ROW Rybnik -
Kolejka 19 18-04-2019 11:00 Skra Częstochowa - Zagłębie Sosnowiec -
Kolejka 19 18-04-2019 11:00 UKS Ruch Chorzów - Zapora Wapienica -
Kolejka 19 18-04-2019 11:00 GKS Tychy - Odra Centrum Wodzisław -
Kolejka 19 18-04-2019 11:00 Rekord Bielsko-Biała - GKS Jastrzębie -
Kolejka 19 18-04-2019 11:00 Piast Gliwice - Górnik Zabrze -
Kolejka 20 11-05-2019 11:00 Zagłębie Sosnowiec - Rozwój Katowice -
Kolejka 20 11-05-2019 11:01 Górnik Zabrze - Podbeskidzie Bielsko-Biała -
Kolejka 20 11-05-2019 11:00 Piast Gliwice - GKS Jastrzębie -
Kolejka 20 11-05-2019 11:00 Rekord Bielsko-Biała - Odra Centrum Wodzisław -
Kolejka 20 11-05-2019 11:00 GKS Tychy - Zapora Wapienica -
Kolejka 20 11-05-2019 11:00 Skra Częstochowa - UKS Ruch Chorzów -
Kolejka 20 12-05-2019 11:00 Stadion Śląski Chorzów 2000 - ROW Rybnik -
Kolejka 21 16-03-2019 10:00 UKS Ruch Chorzów - Rozwój Katowice -
Kolejka 21 16-03-2019 10:00 Piast Gliwice - Odra Centrum Wodzisław -
Kolejka 21 17-03-2019 11:00 Stadion Śląski Chorzów 2000 - Podbeskidzie Bielsko-Biała -
Kolejka 21 17-03-2019 11:00 ROW Rybnik - Zagłębie Sosnowiec -
Kolejka 21 17-03-2019 11:00 Górnik Zabrze - GKS Jastrzębie -
Kolejka 21 17-03-2019 11:00 Skra Częstochowa - GKS Tychy -
Kolejka 21 17-03-2019 11:00 Rekord Bielsko-Biała - Zapora Wapienica -
Kolejka 22 02-06-2019 11:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Jastrzębie -
Kolejka 22 02-06-2019 11:00 Górnik Zabrze - Odra Centrum Wodzisław -
Kolejka 22 02-06-2019 11:00 Rekord Bielsko-Biała - Skra Częstochowa -
Kolejka 22 02-06-2019 11:00 Rozwój Katowice - GKS Tychy -
Kolejka 22 02-06-2019 11:00 ROW Rybnik - UKS Ruch Chorzów -
Kolejka 22 02-06-2019 11:00 Zagłębie Sosnowiec - Stadion Śląski Chorzów 2000 -
Kolejka 22 02-06-2019 11:00 Zapora Wapienica - Piast Gliwice -
Kolejka 23 07-04-2019 11:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec -
Kolejka 23 07-04-2019 11:00 UKS Ruch Chorzów - Stadion Śląski Chorzów 2000 -
Kolejka 23 07-04-2019 11:00 ROW Rybnik - GKS Tychy -
Kolejka 23 07-04-2019 11:00 Rekord Bielsko-Biała - Rozwój Katowice -
Kolejka 23 07-04-2019 11:00 Piast Gliwice - Skra Częstochowa -
Kolejka 23 07-04-2019 11:00 Zapora Wapienica - Górnik Zabrze -
Kolejka 23 07-04-2019 11:00 Odra Centrum Wodzisław - GKS Jastrzębie -
Kolejka 24 23-03-2019 11:00 Odra Centrum Wodzisław - Podbeskidzie Bielsko-Biała -
Kolejka 24 23-03-2019 11:00 Górnik Zabrze - Skra Częstochowa -
Kolejka 24 23-03-2019 11:09 Rozwój Katowice - Piast Gliwice -
Kolejka 24 23-03-2019 11:00 ROW Rybnik - Rekord Bielsko-Biała -
Kolejka 24 24-03-2019 11:00 GKS Tychy - Stadion Śląski Chorzów 2000 -
Kolejka 24 24-03-2019 11:00 Zagłębie Sosnowiec - UKS Ruch Chorzów -
Kolejka 24 24-03-2019 11:00 Zapora Wapienica - GKS Jastrzębie -
Kolejka 25 04-05-2019 13:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy -
Kolejka 25 04-05-2019 11:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - UKS Ruch Chorzów -
Kolejka 25 05-05-2019 11:00 Stadion Śląski Chorzów 2000 - Rekord Bielsko-Biała -
Kolejka 25 05-05-2019 11:00 ROW Rybnik - Piast Gliwice -
Kolejka 25 05-05-2019 11:00 Rozwój Katowice - Górnik Zabrze -
Kolejka 25 05-05-2019 11:00 GKS Jastrzębie - Skra Częstochowa -
Kolejka 25 05-05-2019 11:00 Zapora Wapienica - Odra Centrum Wodzisław -
Kolejka 26 27-04-2019 11:00 Odra Centrum Wodzisław - Skra Częstochowa -
Kolejka 26 27-04-2019 11:00 Zagłębie Sosnowiec - Rekord Bielsko-Biała -
Kolejka 26 27-04-2019 16:00 Zapora Wapienica - Podbeskidzie Bielsko-Biała -
Kolejka 26 27-04-2019 11:00 GKS Jastrzębie - Rozwój Katowice -
Kolejka 26 27-04-2019 11:00 Górnik Zabrze - ROW Rybnik -
Kolejka 26 27-04-2019 11:00 UKS Ruch Chorzów - GKS Tychy -
Kolejka 26 28-04-2019 11:00 Piast Gliwice - Stadion Śląski Chorzów 2000 -
Kolejka 27 30-03-2019 11:00 Odra Centrum Wodzisław - Rozwój Katowice -
Kolejka 27 30-03-2019 11:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy -
Kolejka 27 30-03-2019 11:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Tychy -
Kolejka 27 30-03-2019 11:00 UKS Ruch Chorzów - Rekord Bielsko-Biała -
Kolejka 27 30-03-2019 11:00 GKS Jastrzębie - ROW Rybnik -
Kolejka 27 30-03-2019 11:01 Skra Częstochowa - Zapora Wapienica -
Kolejka 27 31-03-2019 11:00 Stadion Śląski Chorzów 2000 - Górnik Zabrze -
Kolejka 28 09-03-2019 11:00 UKS Ruch Chorzów - Piast Gliwice 1:1
Kolejka 28 09-03-2019 11:00 Stadion Śląski Chorzów 2000 - GKS Jastrzębie 1:2
Kolejka 28 09-03-2019 11:00 Rekord Bielsko-Biała - GKS Tychy 0:1
Kolejka 28 09-03-2019 11:00 Odra Centrum Wodzisław - ROW Rybnik 2:1
Kolejka 28 09-03-2019 11:00 Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec 1:2
Kolejka 28 09-03-2019 11:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Skra Częstochowa 6:0
Kolejka 28 09-03-2019 11:00 Rozwój Katowice - Zapora Wapienica 6:3

Statystyki zawodników

Nr. Zawodnik Pozycja Mecze Min. Br. Asys. Ż.K C.K
1 Barnaś Mateusz pomocnik 5 325 0 0 0 0
2 Borecki Bartosz pomocnik 64 2840 13 19 0 0
3 Borecki Dominik pomocnik 1 45 0 0 0 0
4 Buchalik Eryk obrońca 4 224 0 0 0 0
5 Cichy Jakub pomocnik 62 4062 0 4 0 0
6 Cieśliński Denis bramkarz 14 560 0 0 0 0
7 Dulik Patryk bramkarz 2 90 0 0 0 0
8 Jekiełek Konrad napastnik 18 706 9 6 0 0
9 Klimczak Kamil obrońca 57 2584 3 6 0 0
10 Kotalczyk Filip pomocnik 5 340 1 0 0 0
11 Kruppa Radosław pomocnik 71 4806 16 11 0 0
12 Kubasiak Kacper pomocnik 65 3899 14 10 0 0
13 Kuśmierczyk Przemysław pomocnik 3 195 0 0 0 0
14 Ledwig Oskar obrońca 62 3003 3 11 0 0
15 Masiarz Dawid obrońca 4 360 0 0 0 0
16 Matysek Patryk obrońca 53 3293 15 23 0 0
17 Morawiec Sebastian pomocnik 28 1536 0 1 1 0
18 Mularski Sebastian napastnik 75 2988 19 6 0 0
19 Niemczyk Bartłomiej obrońca 55 3046 13 14 0 0
20 Nowak Mikołaj pomocnik 47 1971 5 4 0 0
21 Nowak Dawid napastnik 43 2090 26 13 0 0
22 Ochman Patryk napastnik 94 5163 66 25 0 0
23 Pawlik Jakub pomocnik 59 3451 6 6 0 0
24 Pelka Mateusz bramkarz 35 1638 2 3 0 0
25 Piotrowski Marcel napastnik 5 243 5 0 0 0
26 Piotrowski Kamil pomocnik 5 296 0 0 0 0
27 Pyryt Jakub pomocnik 5 380 0 0 0 0
28 Różański Mateusz pomocnik 8 360 0 0 0 0
29 Ruszkowski Piotr pomocnik 57 2378 14 17 0 0
30 Sobczyk Sylwester pomocnik 6 460 0 0 0 0
31 Szewczyk Karol obrońca 30 1932 2 4 0 0
32 Szocik Jakub pomocnik 6 290 1 0 0 0
33 Szydło Dawid bramkarz 3 175 0 0 0 0
34 Święch Dominik pomocnik 70 4923 1 2 0 0
35 Wiśniewski Artur bramkarz 46 2424 12 3 0 0
36 Wolff Szymon obrońca 81 5855 2 0 0 1
37 Wróblewski Mikołaj bramkarz 37 2083 0 0 0 1
38 Zakrzewski Adam napastnik 7 381 1 0 0 0
39 Żurek Bartosz pomocnik 81 3625 20 12 0 0

Trenerzy

Michał Pawlik, Andrzej Nieścior

Newsy - 1 Wojewódzka Liga Juniorów Starszych

Sponsorzy

Patronat medialny
Partner
Facebook