nice

Stadion Śląski Chorzów 2004

Tabela - 4 Okręgowa Liga Trampkarzy C1 - jesień 2018

L.p Drużyna M. W. R. P. +/- Pkt.
1 UKS Szopienice 11 9 0 2 19 27
2 Stadion Śląski Chorzów 2004 11 7 1 3 24 22
3 Pogoń Ruda Śląska 9 7 0 2 21 21
4 Śląsk Świętochłowice 11 4 3 4 -2 15
5 Urania Ruda Śląska 12 4 2 6 2 14
6 AKS Wyzwolenie Chorzów 10 4 1 5 2 13
7 MKS Mysłowice 10 3 2 5 -4 11
8 Podlesianka Katowice 12 0 1 11 -62 1

Terminarz- 4 Okręgowa Liga Trampkarzy C1 - jesień 2018

Kolejka Data Godz. Mecz Relacja
Kolejka 1 01-09-2018 09:30 AKS Wyzwolenie Chorzów - Stadion Śląski Chorzów 2004 5:1
Kolejka 1 02-09-2018 13:00 Podlesianka Katowice - Śląsk Świętochłowice 2:2
Kolejka 1 02-09-2018 13:00 MKS Mysłowice - UKS Szopienice 0:4
Kolejka 1 02-09-2018 13:00 Urania Ruda Śląska - Pogoń Ruda Śląska 1:7
Kolejka 2 06-09-2018 17:30 Stadion Śląski Chorzów 2004 - UKS Szopienice 2:0
Kolejka 2 06-09-2018 17:30 Śląsk Świętochłowice - MKS Mysłowice 1:0
Kolejka 2 06-09-2018 17:30 Pogoń Ruda Śląska - Podlesianka Katowice 8:1
Kolejka 2 06-09-2018 17:30 AKS Wyzwolenie Chorzów - Urania Ruda Śląska 0:2
Kolejka 3 09-09-2018 13:00 Podlesianka Katowice - AKS Wyzwolenie Chorzów 2:5
Kolejka 3 09-09-2018 13:00 UKS Szopienice - Śląsk Świętochłowice 3:1
Kolejka 3 09-09-2018 13:00 Urania Ruda Śląska - Stadion Śląski Chorzów 2004 1:1
Kolejka 3 31-10-2018 13:00 MKS Mysłowice - Pogoń Ruda Śląska -
Kolejka 4 16-09-2018 13:00 Stadion Śląski Chorzów 2004 - Śląsk Świętochłowice 5:0
Kolejka 4 16-09-2018 13:00 Pogoń Ruda Śląska - UKS Szopienice 1:4
Kolejka 4 16-09-2018 13:00 AKS Wyzwolenie Chorzów - MKS Mysłowice 1:2
Kolejka 4 16-09-2018 13:00 Urania Ruda Śląska - Podlesianka Katowice 14:2
Kolejka 5 23-09-2018 13:00 UKS Szopienice - AKS Wyzwolenie Chorzów 4:2
Kolejka 5 23-09-2018 13:00 MKS Mysłowice - Urania Ruda Śląska 2:4
Kolejka 5 23-09-2018 14:30 Podlesianka Katowice - Stadion Śląski Chorzów 2004 4:8
Kolejka 5 23-09-2018 13:00 Śląsk Świętochłowice - Pogoń Ruda Śląska 5:3
Kolejka 6 30-09-2018 13:00 Stadion Śląski Chorzów 2004 - Pogoń Ruda Śląska 1:2
Kolejka 6 30-09-2018 13:00 Podlesianka Katowice - MKS Mysłowice 3:7
Kolejka 6 30-09-2018 13:00 AKS Wyzwolenie Chorzów - Śląsk Świętochłowice 2:2
Kolejka 6 30-09-2018 13:00 Urania Ruda Śląska - UKS Szopienice 2:4
Kolejka 7 04-10-2018 15:30 UKS Szopienice - Podlesianka Katowice 3:0
Kolejka 7 04-10-2018 15:30 MKS Mysłowice - Stadion Śląski Chorzów 2004 1:3
Kolejka 7 04-10-2018 15:30 Śląsk Świętochłowice - Urania Ruda Śląska 1:0
Kolejka 7 24-10-2018 15:30 Pogoń Ruda Śląska - AKS Wyzwolenie Chorzów -
Kolejka 8 07-10-2018 13:00 Śląsk Świętochłowice - Podlesianka Katowice 4:0
Kolejka 8 07-10-2018 13:00 Stadion Śląski Chorzów 2004 - AKS Wyzwolenie Chorzów 6:3
Kolejka 8 07-10-2018 13:00 Pogoń Ruda Śląska - Urania Ruda Śląska 2:0
Kolejka 8 07-10-2018 13:00 UKS Szopienice - MKS Mysłowice 1:2
Kolejka 9 14-10-2018 13:00 UKS Szopienice - Stadion Śląski Chorzów 2004 3:2
Kolejka 9 14-10-2018 13:00 Urania Ruda Śląska - AKS Wyzwolenie Chorzów 2:4
Kolejka 9 14-10-2018 13:00 MKS Mysłowice - Śląsk Świętochłowice 2:2
Kolejka 9 14-10-2018 13:00 Podlesianka Katowice - Pogoń Ruda Śląska 3:11
Kolejka 10 21-10-2018 14:00 Śląsk Świętochłowice - UKS Szopienice 1:3
Kolejka 10 21-10-2018 14:00 Stadion Śląski Chorzów 2004 - Urania Ruda Śląska 5:0
Kolejka 10 21-10-2018 13:00 Pogoń Ruda Śląska - MKS Mysłowice 2:1
Kolejka 10 21-10-2018 13:00 AKS Wyzwolenie Chorzów - Podlesianka Katowice 4:0
Kolejka 11 14-11-2018 13:00 MKS Mysłowice - AKS Wyzwolenie Chorzów -
Kolejka 11 28-10-2018 10:00 Śląsk Świętochłowice - Stadion Śląski Chorzów 2004 -
Kolejka 11 28-10-2018 13:00 Podlesianka Katowice - Urania Ruda Śląska 1:5
Kolejka 11 28-10-2018 13:00 UKS Szopienice - Pogoń Ruda Śląska -
Kolejka 12 04-11-2018 13:00 Urania Ruda Śląska - MKS Mysłowice 1:1
Kolejka 12 04-11-2018 13:00 AKS Wyzwolenie Chorzów - UKS Szopienice 1:4
Kolejka 12 04-11-2018 13:00 Pogoń Ruda Śląska - Śląsk Świętochłowice 1:0
Kolejka 12 04-11-2018 13:00 Stadion Śląski Chorzów 2004 - Podlesianka Katowice 11:2
Kolejka 13 11-11-2018 13:00 Śląsk Świętochłowice - AKS Wyzwolenie Chorzów -
Kolejka 13 11-11-2018 11:00 Pogoń Ruda Śląska - Stadion Śląski Chorzów 2004 -
Kolejka 13 11-11-2018 13:00 MKS Mysłowice - Podlesianka Katowice -
Kolejka 13 11-11-2018 13:00 UKS Szopienice - Urania Ruda Śląska -
Kolejka 14 18-11-2018 13:00 Urania Ruda Śląska - Śląsk Świętochłowice -
Kolejka 14 18-11-2018 13:00 AKS Wyzwolenie Chorzów - Pogoń Ruda Śląska -
Kolejka 14 18-11-2018 13:00 Podlesianka Katowice - UKS Szopienice -
Kolejka 14 18-11-2018 14:00 Stadion Śląski Chorzów 2004 - MKS Mysłowice -

Statystyki zawodników

Nr. Zawodnik Pozycja Mecze Min. Br. Asys. Ż.K C.K
1 Bańczyk Jakub obrońca 0 0 0 0 0 0
2 Bańczyk Paweł pomocnik 0 0 0 0 0 0
3 Bauszek Mateusz obrońca 0 0 0 0 0 0
4 Bembenek Patryk obrońca 0 0 0 0 0 0
5 Duda Filip pomocnik 55 2235 27 36 0 0
6 Duplaga Adrian napastnik 12 610 6 0 0 0
7 Garbulowski Jakub pomocnik 0 0 0 0 0 0
8 Jaron Karol pomocnik 19 750 7 2 0 0
9 Klimczak Andrzej obrońca 49 2100 3 7 0 0
10 Kolasiński Bartosz pomocnik 30 1300 2 0 0 0
11 Kos Wiktor pomocnik 0 0 0 0 0 0
12 Kubisa Igor obrońca 0 0 0 0 0 0
13 Kudlek Jan pomocnik 0 0 0 0 0 0
14 Kułaga Wiktor napastnik 57 2485 55 38 0 0
15 Lipniak Dawid napastnik 0 0 0 0 0 0
16 Miarka Piotr bramkarz 38 1940 0 1 0 0
17 Michalik Diego pomocnik 0 0 0 0 0 0
18 Mokwiński Bartosz obrońca 29 1365 2 1 0 0
19 Puszczewicz Julian obrońca 0 0 0 0 0 0
20 Sikora Dawid napastnik 13 465 2 0 0 0
21 Sowa Arkadiusz obrońca 0 0 0 0 0 0
22 Varga Mateusz obrońca 0 0 0 0 0 0
23 Wilczkiewicz Daniel pomocnik 34 1445 15 3 0 0
24 Wywioł Kamil bramkarz 10 360 0 0 0 0

Trenerzy

Piotr Bryk

Piotr Bryk - tel. 517655257

Newsy - 4 Okręgowa Liga Trampkarzy C1 - jesień 2018

Sponsorzy
Polecamy

Patronat medialny
Partner
Facebook