nice

Akcja Lato 2015

Stadion Śląski sp.z o.o. i K.S. GTV Stadion Sląski zapraszają na wakacyjną akcję "Zagraj na Śląskim". Od 6 lipca do 28 sierpnia w godzinach 9:00 - 13:00 na obiektach Stadionu w Chorzowie pod okiem trenerów i instruktorów odbywać się będą zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży. Aby wziąć w nich udział wystarczy zabrać ze sobą wypełnioną przez rodziców lub opiekunów kartę zgłoszeniową.

Pobierz formularz zgłoszeniowy do akcji Lato 2015 na Stadionie Śląskim

Obiekty Stadionu Śląskiego będą udostępniane bezpłatnie. Oprócz boiska pikarskiego dostępnę będą również boiska do koszykówki i siatkówki. Trenerzy i instruktorzy GTV Stadionu Śląskiego poprowadzą różnorodne formy treningu piłkarskiego i innych gier zespołowych. Nie zabraknie też ćwiczeń ogólnorozwojowych, zabaw i konkursów. Dzieci będą miały zpewnioną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie NNW.

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ DO AKCJI!

Wystarczy wypełnić przygotowany na naszej stronie formularz, podpisać i przekazać dziecku, aby przyniosło na nasze zajęcia. Dotyczy to także grup zorganizowanych, wcześniejsze wypełnienie listy wybierających się do nas dzieci usprawni nam przyjęcie grupy już na miejscu. Grupy zorganizowane prosimy o wcześniejsze zgłoszenie i podanie terminu przyjazdu. Zapraszamy!
Stadion.TVWięcej Filmów

Najnowesze filmy

Nabory
Sponsor techniczny

Patronat medialny
Partner
Facebook