Juniorzy starsi: Kosztowne błędy

Juniorzy starsi Stadionu Śląskiego przegrali na swoim boisku z Górnikiem Zabrze. Goście wykorzystali błędy „Zielonych”, które zaważyły na stracie punktów ekipy trenera Michała Pawlika. 

– To kolejne spotkanie, w którym mamy okazje a ich nie wykorzystujemy. Graliśmy swoją piłkę i do 60 minuty byliśmy zadowoleni z pracy na boisku i rezultatu. Niestety indywidualne błędy jakie nam się ciągle przydarzają w meczach na tym poziomie są niedopuszczalne. Straciliśmy dziś dwie bramki bo kardynalnych błędach. Musimy się skoncentrować i zacząć strzelać a nie tracić bramki w tak prosty i głupi sposób – denerwuje się trener Pawlik.

– Dalej będę bronił zespołu za treningi i zaangażowanie w meczach. Jednak to nie jest nasze miejsce w tej lidze i niewytłumaczalne jest to, w jaki sposób tracimy punkty. Naszym celem było zdobycie 30 punktów w lidze. Zostały trzy ważne spotkania i choć celu nie uda się już zrealizować, chcemy regularnie wygrywać. Musimy być drużyna i zagrać w tych meczach mocno skoncentrowani – zakłada szkoleniowiec „Zielonych”.

Zobacz protokół z meczu KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW – GÓRNIK ZABRZE SSA