njic24E

Ruszyła Aplikacja K.S. Stadion Śląski Chorzów!

Po wielu miesiącach przygotowań nadszedł moment inauguracji oficjalnej Aplikacji Klubu Sportowego Stadion Śląski! Prezentujemy Państwu narzędzie, dzięki któremu razem dołożymy kolejną cegiełkę do rozwoju naszej Szkółki!

ZAKUPY STACJONARNE

Wystarczy, ze pobierzesz aplikację na swój telefon i będziesz z niej korzystać przy codziennych zakupach. Zarejestruj numer swojej karty płatniczej w zakładce „Moje karty”, a później dokonasz zakupu u jednego z setek naszych partnerów, a oni cześć pieniędzy przekażą na realizację celu Klubu Sportowego Stadion Śląski. Gdzie znaleźć sklepy partnerskie? U dołu aplikacji naciśnij przycisk „Zrób zakupy” i sprawdź listę „sklepy stacjonarne” – na pewno będzie tam coś dla Ciebie!

ZAKUPY ON-LINE

Swoich zakupów możesz dokonać również nie wychodząc z domu. Wśród 1100 partnerów internetowych Aplikacji są m.in. Allegro, Pyszne.pl, AliExpress, czy Booking.com. Całą listę znajdziesz w zakładce Zrób zakupy -> sklepy internetowe. Wystarczy, że z oferty któregoś z nich skorzystasz za pośrednictwem Aplikacji, a część wydanych przez Ciebie pieniędzy powędruje na cel Klubu Sportowego Stadion Śląski Chorzów.

INNE FORMY WSPARCIA

Chcesz dodatkowo wspierać „Zielonych”? Aplikacja Klubu Sportowego Stadion Śląski pozwoli Ci dokonać wpłaty na konkretny cel, na który w danym momencie są zbierane środki. Wystarczy, że u dołu apki naciśniesz przycisk „Datki” a następnie wybierzesz formę wsparcia – możesz dokonać przelewu, lub wysłać SMS-a Premium. Za każdym razem masz pewność, że przekazana przez Ciebie pomoc zostanie wykorzystana wyłącznie na wyznaczony w aplikacji cel.

DLACZEGO WARTO?

Tego zawsze możesz być pewien. Aplikacja Klubu Sportowego Stadion Śląski to narzędzie, dzięki któremu chcemy realizować cele, które pomogą nam w jeszcze szybszym rozwoju. Masz gwarancję, że środki jakie zbieramy za jej pośrednictwem zostają wykorzystane zgodnie z deklaracją. Na bieżąco możesz śledzić stan realizacji celu, masz wgląd w wysokość środków, jakie dzięki Tobie trafiają do klubu, za pośrednictwem Tablicy możesz komunikować się z Klubem i innymi użytkownikami.

POBIERZ APLIKACJĘ NA SYSTEM ANDROID

POBIERZ APLIKACJĘ NA SYSTEM iOS 

Aplikacja Klubu Sportowego Stadion Śląski powstała we współpracy z Fundacją Kibica.

Z pasją do sukcesu!

Inne artykuły

Wesprzyj klub 1% podatku