MATEUSZ GRZEŚKA W KADRZE NA MECZE Z WŁOCHAMI!

 
MATEUSZ GRZEŚKA W KADRZE NA MECZE Z WŁOCHAMI!
 
Takie wiadomości przekazujemy z ogromną radością i dumą! Mateusz Grześka z KS Stadion Śląski został powołany przez trenera reprezentacji Polski do lat 15, Dariusza Gęsiora, na zgrupowanie oraz dwa towarzyskie spotkania z Włochami. Odbędą się one we włoskim Coverciano – 30 maja (godz. 12:00) oraz 1 czerwca (godz. 11:00).
 
– Dla Mateusza i dla naszego klubu to ogromne wyróżnienie. Po pierwszej konsultacji, która odbyła się w marcu w Szamotułach, przyszedł czas na powołanie na zgrupowanie oraz towarzyski dwumecz z Włochami. Cieszymy się, że talent oraz ciężka praca, jaką wykonuje Mateusz każdego dnia w naszym klubie, została doceniona – komentuje Bartosz Stachowiak, który w KS Stadion Śląski jest trenerem rocznika 2008.
Mateusz Grześka stanie przed szansą debiutu w drużynie narodowej. I to przeciwko Italii, wielkiej futbolowej nacji.
 
– Jestem przekonany, że „Grzechu” zaprezentuje się z jak najlepszej strony. Jest w świetnej formie i cały czas się rozwija, więc to dobry moment, aby zaprezentować się w oficjalnym meczu z orzełkiem na piersi. Trenerzy, drużyna oraz całe nasze „Stadionowe” środowisko mocno trzyma kciuki za dobry występ Mateusza. Powodzenia! – dodaje Bartosz Stachowiak.
 
Lista powołanych zawodników na zgrupowanie reprezentacji Polski do lat 15 i mecze towarzyskie z Włochami:
 
Mateusz Bartkowiak (Pogoń Szczecin)
Antoni Błocki (Legia Warszawa)
Mateusz Cegliński (Śląsk Wrocław)
Gracjan Czapniewski (Resovia)
Sammy Dudek (Lech Poznań)
Jakub Falkiewicz (Lech Poznań)
Tymoteusz Gmur (Lech Poznań)
Mateusz Grześka (Stadion Śląski Chorzów)
Jędrzej Hanuszczak (Warta Poznań)
Hubert Kędziora (Stal Rzeszów)
Dawid Korzeniowski (Śląsk Wrocław)
Stanisław Kubiak (Escola Varsovia Warszawa)
Michał Osowski (Pogoń Szczecin)
Maciej Ruszkiewicz (Raków Częstochowa)
Oliwier Siniawski (Śląsk Wrocław)
Wojciech Szymczak (Lech Poznań)
Antoni Uchroński (Raków Częstochowa)
Daniel Węgrzyn (Stal Rzeszów)
Jakub Zieliński (Gedania Gdańsk)